Vysvětlení k problému Vlkoš vs. Ježov na našem webu

Přinášíme vysvětlení k názvosloví klubů Sokol Vlkoš a Vlast Ježov na našem webu. Před začátkem sezóny došlo ke sloučení klubů Vlkoše a Ježova, čímž prakticky zaniklo mužstvo Sokola Vlkoš a v evidenci FAČR je pouze Ježov.

Oficiální název klubu pro letošní sezónu tedy zní Ježov “A” (Ježov/Vlkoš “A”) pro Okresní přebor a Ježov “B” (Ježov/Vlkoš “B”) pro III.B třídu.

Naše stránky jsou vlastně fanouškovské, tudíž se nemusíme řídit nějakými předpisy. Byli jsme tak požádáni (po dohodě obou klubů Vlkoše a Ježova), zda by bylo možné na našem webu užívat pro Okresní přebor jméno klubu Vlkoš a pro III.B třídu Ježov.

Přání bylo vyhověno a v této sezóny bude na našem webu v Okresním přeboru uváděno mužstvo SOKOL VLKOŠ a ve III.B třídě VLAST JEŽOV.

Prohlášení TJ SOKOL VLKOŠ

Co to znamená pro naše fanoušky a naše partnery ?

Výhody :

– ve Vlkoši se bude hrát okresní přebor.

– hráči kteří se neprosadí do A týmu (momentálně je ve Vlkoši 23 aktivních hráčů ) budou dostatečně vytížení v našem novém B mužstvu, budou získávat herní praxi a nemusí nikam na hostování.

– kdyby náhodou tento projekt přestal fungovat ( což si pochopitelně nikdo z nás nepřeje ) tak zůstanou podle dohody s Vlast Ježov práva na okresní přebor ve Vlkoši.

– budeme moci chodit o víkendu na dva zápasy našich kluků

Nevýhody:

– prakticky žádné nejsou

– jenom jsme všechny naše hráče museli dát na přestup do Ježova ( hráči jsou pod smlouvou, převedení bezplatně a po skončení našeho společného fungování se zase bezplatně vrátí do mateřského oddílu Sokola Vlkoš )

– jenom malá kosmetická úprava v názvu našich mužstev, ale pochopitelně je ten název klubu jenom pro tuto fotbalovou sezónu to znamená 2020 – 2021.

JAK TO TEDA CELÉ BUDE VYPADAT ?

A mužstvo :
Bude hrát okresní přebor bude sídlit a hrát své domácí utkání ve Vlkoši pod oficiálním názvem JEŽOV – VLKOŠ A

B mužstvo :
Bude hrát lll. třídu, bude sídlit a hrát své domácí utkání v Ježově pod oficiálním názvem JEŽOV – VLKOŠ B

V okresním poháru bude hrát A mužstvo a to na domácím hřišti ve Vlkoši.

Toto jsou oficiální názvy pro okresní fotbalový svaz a is FAČR, ale na této stránce budeme nadále pokračovat jako TJ Sokol Vlkoš.

Jsme všichni strašně spokojeni, že se tady tato ” fůze ” podařila a zveme vás jak na naše zápasy A mužstva tak i na zápasy B mužstva kde bude hrát část našich Vlkošských hráčů. Jestli budeme hrávat v sobotu a nebo v neděli to zatím není jasný a záleží na rozlosování obou soutěží.

Za Sokol Vlkoš děkuji všem členům ( hráčům, funkcionářům i fanouškům ) fotbalového oddílu Vlast Ježov, že s náma do takového projektu vůbec šli.

Na druhou stranu víme že bez nás by v Ježově dohromady fotbal nedali a do soutěže by se vůbec nepřihlásili, takže je tato ” fůze ” prospěšná pro oba kluby.

Za TJ Sokol Vlkoš, člen VV a trenér

Miroslav Čada

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.cz, facebook TJ Sokol Vlkoš

You may also like...