Žádovice nasázely béčku Ždánic desítku

Na hřišti v Želeticích se utkalo “domácí” béčko Ždánic a lídr soutěže ze Žádovic. Favorizovaní hosté neponechali nic náhodě a zápas naprosto ovládli.

III.B třída – 10.kolo

Kovo Ždánice B – Sokol Žádovice 1:10 (1:5)
Branky: 23´ Luskač – 1´+19´ Procházka, 36´ Gebhart, 38´+81´ Hofírek, 45´ Bělohoubek, 50´+64´ Valenta M., 52´ (PK) Kůřil M., 90´ Kuběna. Rozhodčí: Riedl. ŽK: Macourek – Ryba. ČK: 4´ Macourek (Ždánice B). Diváci: 45

Ždánice B: Ruban – Svatoň, Komárek, Kludák, Mlčák, Svršek, Luskač, Ondříšek, Pánek A., Otřel, Mikeska (Milde, Pavlech, Macourek, Pánek O., Kořínek, Beker)

Žádovice: Kůřil M. – Steinhübel, Valenta M., Rotter, Hofírek, Bělohoubek, Marčík, Gebhart, Tiefenbacher, Smrčka, Ryba (Kuběna, Valenta L., Kůřil R., Procházka)

Domácí porážku s Vracovem se Žádovicím podařilo dokonale odčinit a na hřišti pátého týmu tabulky si otevřely střelnici.

Žádovice šly do vedení už v první minutě, kdy se prosadil Procházka. Už ve čtvrté minutě se nechal vyloučit padesátiletý Macourek a Ždánice musely hrát o deseti.

Využití početní výhody přišlo v 19.minutě, autorem branky byl znovu Procházka. Poté Ždánice snížily zásluhou Luskače, ale do přestávky inkasovaly ještě třikrát.


Po přestávce padlo dalších pět gólů a o všechny se postarali hostující fotbalisté. Do střelecké listiny se zapsal i brankář Kůřil, který úspěšně proměnil pokutový kop.

Skóre se nakonec zastavilo na výsledku 1:10. Domácí hráli téměř celé utkání o jednoho hráče v poli méně a hosté toho dokázali využít.

Další sobotní výsledky

Sokol Žeravice – Slavoj  Moravany 4:1 (1:0)
Branky: Farmačka 2, Zlámal, Polášek – Jašíček

FC Vracov – SK Kostelec 3:1 (2:1)
Branky: Říha L., Kadleček, Žandovský – Kvaltin

[team_standings id=”13491″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.cz