Závěrečné kolo základní části Ahorn ligy

V sobotu proběhlo poslední kolo základní části Ahorn ligy, které určilo dvojice do vyřazovací části. Už s předstihem vyhrály Kapacity, které jsou do Play-off z prvního místa. Do vyřazovací části nepostoupili Chlapíci a ani Old Dogs. 

Úvodní duel odehrál třetí Hurá Team a sedmý Beastie Boys. Zápas bohatý na góly patřil tabulkově hůře postavenému mužstvu. Petr Eliáš pěti góly dotáhl Beastie Boys ke třetí výhře za sebou.

Kuci Vopálený odehráli vyrovnaný zápas s Young Boys. Utkání nabídlo přestřelku a dvanáct branek. Vítězství nakonec získali Kuci Vopálený a skončili na páté příčce.

Ocelit porazil poslední Old Dogs a po výhře 6:2 se dorovnal s Young Boys. Lepší vzájemný zápas pak přisoudil sedmé místo právě Ocelitu.

Zweigeltrebe nedal šanci Chlapíkům, kterým nadělil na závěr základní části osmnáct branek. Jedenáct z nich vstřelil Lukáš Možíš a stal se nejlepším střelcem základní části.

Závěrečný zápas přinesl těsné vítězství Kapacit a v posledních zápasech trápícího se Flamenga. To se nakonec propadlo až na čtvrtou příčku.

Ahorn liga – 9.kolo

Beastie Boys – Hurá Team 11:5 (5:3)
Branky: Eliáš Petr 5, Sládeček Marián 2, Kyněra Petr 2, Žandovský Radek, Sládeček Tomáš (brankář) – Bělohoubek Jaroslav 2 ,Kůřil Michal, Přikryl Lukáš, Horák Martin

Kuci Vopálený – Young Boys 7:5 (4:2)
Branky: Hála Roman 3, Horňák Petr, Vašíček Petr, Červínek Jakub, Koplík Martin – Ondroušek Tomáš, Pospíšil Kryštof, Hykš Dominik, Čajka Ondřej, Žák Filip

Ocelit – Old Dogs 6:2 (2:1)
Branky: Koch Zdeněk, Varmuža Jiří, Kačer Jiří, Chytka Martin, Noga Lukáš, Petr Staňa – Fila Jaroslav 2

Zweigeltrebe – Chlapíci 18:3 (9:1)
Branky: Možíš Lukáš 11, Kundrata Tomáš 2, Vrba Lukáš, Páleník Tomáš, Krejčiřík Ondřej, vlastní, Kolařík Jakub – Blaž Roman 2, Hubr Patrik

Kapacity – Flamengo 3:2 (1:1)
Branky: Valášek Jiří, Kasala Petr, Mlýnek Lukáš – Lysko Zdeněk 2

ČK: Dulovecz Michal ( Kapacity )

[team_standings id=”7106″ title=”Konečné pořadí po základní části” number=”10″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

O pořadí rozhodly vzájemné zápasy.

ČTVRTFINÁLE:

Sobota 13.1.2018

13.00 Flamengo (4.) – Kuci Vopálený (5.)

14.15 Hurá Team (3.) – Beastie Boys (6.)

15.30 Zweigeltrebe (2.) – Ocelit (7.)

16.45 Kapacity (1.) – Young Boys (8.)

Mohlo by se vám líbit...