Ženy Vlkoše prohrály gólem z poslední minuty

Ženy Vlkoše prohrály také druhé utkání v MSDŽ. Na domácím trávníku statečně vzdorovaly soupeři z Uherského Brodu. Dokázaly stáhnout dvoubrankové manko, ale na gól v nastavení už odpověď nenašly.

V dalším zápase přivítaly kobry z Vlkoše soupeřky z UH. Brodu. První poločas domácím holkám vůbec nevyšel, u míče byly vždy o krok později a tak nebylo divu, že na ukazateli skóre svítil o přestávce stav 0:2, přestože hráčky Vlkoše měly na kopačkách gólové šance.

Do druhého poločasu se domácí do soupeřek zakously a tvořily si jednu šanci za druhou a bylo otázkou, kdy dají gól. To se jim podařilo deset minut po přestávce, kdy samostatný unik zakončila střelou k tyči Lucka Dohnálková.

Holky z Vlkoše se dál hnaly za vyrovnáním a soupeřky zatlačily na svou polovinu. Vyrovnat se podařilo díky přesné střele Julče Koškové – Fritzové, která nastoupila k mistrovskému zápasu po více než 3 letech.

Ke konci zápasu se hra vyrovnala a otázkou zůstávalo, jestli si týmy rozdělí body, nebo někdo bude šťastnější. V 90.minutě domácí hráčky vychytala v gólové šanci skvěle chytající hostující brankářka, aby hned z protiútoku daly hráčky Brodu vítězný gól.

NEDĚLE 19.9.2021

MSDŽ – 4.kolo (druhé hrané)

Vlkoš – Uherský Brod 2:3 (0:2)
Branky: 55´ Dohnálková, 75´ Fritzová – 25´+90´Smělíková, 30´Psotková; Rozhodčí: Vejtasa – Kotýk, Kukula; ŽK: Konečná (Vlkoš); Diváci: 30

Vlkoš: Áčová – Podráská, Osičková, Madajová, Lipková, Konečná, Úrichová, Fritzová, Lungová, Dohnálková, Čožíková (Polešovská, Žižková, Mojžišová)

Zdroj: FK Vlkoš – Ženy

Mohlo by se vám líbit...