MOL CUP: Hodonín ztratil vyhraný zápas v prodloužení, Bzenec přes Bohunice postupuje

Dalším soupeřem fotbalistů Hodonína v 1.kole MOL Cupu budou divizní Tasovice. Bzenec nastoupí ke svému pohárovému zápasu na  domácí půdě proti Tatranu Bohunice.

I se sedmi změnami v sestavě plnil Hodonín od úvodních minut roli favorita. V prvním poločase se hostující výběr prosadil hned dvakrát, když skóre zápasu otevřel po půlhodině hry Kadlec a druhou branku přidal o osm minut později Holek. To už domácí Sokol hrál bez vyloučeného Cihláře.

Červená karta během zápasu, Surová hra, 35. min. ČK – Surová hra – kopnutí soupeře z boku za použití nepřiměřené síly v nepřerušené hře v souboji o míč.

V úvodu druhého poločasu zvyšoval Hodonín na rozdíl tří branek. Pak se ke slovu dostali také domácí fotbalisté, kteří třemi góly poslali utkání do prodloužení. Vyrovnávací trefa navíc přišla v první nastavené minutě.

Hned ve druhé minutě prodloužení hosté inkasovali počtvrté a Hodonín v zápase poprvé prohrával. Následně přidaly Tasovice další gól a navýšily skore na 5:3. V závěru prodloužení se dočkal čtvrté branky také Hodonín, ale stačilo to pouze na konečnou úpravu výsledku na 5:4

Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, 94. minuta hrubé nesportovní chování- rozbití nosičů na láhve o konstrukci laviček pro náhradníky. Nepřiměřenou silou udeřil nosičem několikrát o lavičku nahradníků.

STŘEDA 17.8. 2022

MOL CUP – 1.KOLO

SOKOL TASOVICE – FK HODONÍN 5:4p (0:2)
Branky: 51´+90´+93´+114´  Lapeš, 78´ Vašina – 30´ Kadlec, 38´+50´ Holek, 116´ Langer. Rozhodčí: Rosický – Svoboda, Vařecha. Delegát: Peřinka. ŽK: Odehnal, Moravec, Švarc, Dítě, Švejkar, Hrazdílek – Bohun, Helísek, Smékal, Langer, Opalek, Jáger. ČK: 36´ Cihlář (Tasovice) – 94´ Švantner (trenér). Diváci: 320

Hodonín: Opalek – Dressler, Kyselka, Sukup (77´ Caltík), Pazdera, Kadlec, Švantner (46´ Langer), Kotásek (101´ Helísek), Holek (60´ Smékal), Bohun (46´ Jáger), Fila


Bzenec držel v prvním poločase s Bohunicemi krok. Na vedoucí branku Jaška ze 13.minuty zareagoval domácí Linek ve 33.minutě. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu 1:1. Vyrovnané utkání pokračovalo i nadále a o výsledku rozhodlo prodloužení. Jediným střelcem nastaveného času se stal Vaďura, který zápas rozhodl v 96.minutě.

SLOVAN BZENEC – TATRAN BOHUNICE 2:1p (1:1)
Branky: 33´ Linek, 96´ Vaďura – 13´ Jašek. Rozhodčí: Zavřel – Slováček, Koláček. Delegát: Krajča. ŽK: Knotek, Kasala, Linek – Martinek, Petřík, Kokorský, Rolinek, Schneider, Burčík. Diváci: 185

Bzenec: Zeman – Čech, Žák, Knotek (115´ Šebesta), Zůbek, Vaďura, Řezník (62´ Daníček), Pelikán, Kasala, Linek, Janás

Zdroj: is.fotbal.cz, onlajny.cz, livesport.cz

You may also like...