ZT Dubňany: Bez porážky už pouze Radimov

Po víkendových zápasech zimního turnaje v Dubňanech zůstali bez porážky už pouze fotbalisté slovenského Radimova. Ti zvládli i třetí zápas a znovu hladce zvítězili. Tabulku vedou s plným počtem bodů.

Třetí utkání a další hladká výhra pro Radimov. Slovenský nováček sice ubírá na brankách, ale stále bez větších obtíží vyhrává. V posledním zápase přehrál Radimov soupeře z Osvětiman rozdílem čtyř branek.

Druhé vítězství v turnaji zaznamenaly Gbely, které porazily předposlední Velkou nad Veličkou. Na pět gólů naftařů dokázala Kordárna reagovat pouze jedním gólem.

Debaklem pro pořádající Baník skončil první nedělní duel. Dubňany překvapivě nestačily na Koryčany a inkasovaly hned v šesti případech. Sami přitom vstřelily jen jednu branku.

První výhru si připsaly Ratíškovice, které čtyřmi góly zničily poslední Mokrý Háj. Ten tak stále čeká na první body z letošního turnaje.

ZT Dubňany – 3.kolo

Radimov – Osvětimany 4:0 

Gbely – Velká n/Vel. 5:1

Koryčany – Dubňany 6:1

Mokrý Háj – Ratíškovice 0:4

[team_standings id=”7854″ title=”Tabulka turnaje” number=”8″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Tabulka střelců

1.  Kessel Patrik Radimov 4
 Zýbal Ondřej Osvětimany 4
3.  Frühauf David Radimov 3
 Gydoš Stanislav Koryčany 3
 Šebesta Andrej Radimov 3

 

Mohlo by se vám líbit...