Úspěšný vstup Hodonína do třetiligové sezóny

Domácím zápasem s Petřkovicemi zahájil Hodonín další sezónu v MSFL. Pod vedením kouče Dekaře si připsal první letošní tři body po výhře 2:0.

MSFL – 1.KOLO

FK HODONÍN – ODRA PETŘKOVICE 2:0 (1:0)

Branky: 28´ Ťok, 67´ Massamba. Rozhodčí: Popelák – Vejtasa, Kolář, Delegát: Hulcký. ŽK: Novotný, Šustr – Rychlý, Lokša. Diváci:283

SESTAVY

Hodonín: Koníček – Flasar, Suchý, Ťok, F. Žák (90´ Mareš), Hesek, Copko (83´ Fojtík), Novotný, Sasín, Šustr, Massamba (78´ Opina)

Petřkovice: Godula – Ficek, Sporysz, Neumann (78´ Chlopek), Baranek, Ptáček, Lokša, Smékal (46´ Mládek), Rychlý, Plesník, Honiš (57´ Regec)

REPORT ZE ZÁPASU

Už v páté minutě mohli udeřit hosté. Honiš vystřelil ze střední vzdálenosti a míč na břevno vyrazil veškerým úsilím brankář Koníček na rohový kop!

Do další vážnější situace se dostaly opět Petřkovice. V 17.minutě přišel centr z pravé strany od brankové čáry, kupodivu propadl mezi všemi hráči až k druhé tyči na zcela volného Ptáčka a ten trefil pouze tyč odkryté branky.

Po necelé půlhodině do šance dostal také Hodonín a hned jim proměnil ve vedoucí branku. Ťok napřáhl snad ze třiceti metrů a míč zapadl přesně do levého horního rohu. Brankář se přesné střele natahoval marně.

V závěru prvního poločase mohli domácí navýšit svůj náskok, ale jejich další střela z dálky skončila na břevně. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Druhá trefa zápasu přišla v 67.minutě, kdy se po chybné rozehrávce hostujícího mužstva dostal míč až k Massambovi a ten neměl problém překonat Godulu.

Další šance na obou stranách již zůstaly nevyužity.Přesto mohl v samém závěru Hodonín přidat ještě jeden gól. Žák se ocitl sám před brankářem Godulou, kterého sice obstřelil, ale zároveň minul i branku soupeře.

Hodonín zapsal do tabulky MSFL důležité tři body a začal novou sezónu výborně. V dalším kole pak zamíří do Otrokovic, hraje se již v pátek 10. srpna od 18:00 hodin.