1.A třída: Veselí nad Moravou porazilo doma vedoucí Lednici

Lídr 1.A třídy z Lednice zavítal v sobotu na hřiště devátého Veselí nad Moravou. Utkání nabídlo celkem pět branek a z těsného vítězství se radoval domácí výběr trenéra Dekaře, kterému dokonale vyšlo střídání.

1.A třída, sk. B – 22.kolo

FC Veselí nad Moravou – Moravan Lednice 3:2 (1:1)
Branky: 35´ vlastní (Sedláček Ro.), 52´ Zbytek, 74´ Vaďura– 24´ Fóbl, 79´ Tetur. Rozhodčí: Smekal – Hrazdíra, Šmíd. ŽK: Vardan – Ferby. Diváci: 150

Veselí n/Mor.: Malík – Symerský, Kosek (66´ Vaďura), Chytka, Klimek, Suchánek, Dufek, Šebesta (88´ Růžička), Břečka (24´ Zbytek), Prajza, Vardan

Lednice: Trubač – Sedláček Ro. (77´ Sedláček Ra.), Poláček, Ferby (55´ Tetur), Kacr (77´ Kabrhel), Mikáč, Fóbl, Svoboda (72´ Beneš), Wolgemuth K., Wolgemuth T., Pálka

Fotbalisté Veselí nad Moravou potvrdili dobrou formu z posledních zápasů a vybojovali čtvrtou výhru v řadě. V sobotním zápase porazili na domácím hřišti vedoucí tým soutěže Lednici.

Favorizovaní hosté se dostali ve 24.minutě do vedení, trefil se Fóbl. Ve 35.minutě bylo srovnáno, míč za záda vlastního brankáře poslal Sedláček. Za nerozhodného stavu 1:1 odcházela obě mužstva do kabin.

Po sedmi minutách druhé půle se Veselí dostala do vedení. Trubače překonal střídající Zbytek, který do utkání naskočil v průběhu prvního poločasu.

Třetí gól domácích přidal v 74.minutě minutě Vaďura, jenž byl na hřišti sotva osm minut. Moravan dokázal utkání ještě zdramatizovat po brance střídajícího Tetura.

Na bodový zisk to ale nestačilo a domácí těsný náskok udrželi a připravili Lednici pátou porážku v sezóně.