Veselí nad Moravou deklasovalo Dražovice

Fotbalisté druhého Veselí nad Moravou smetli v domácím prostředí předposlední Dražovice a na vedoucí Krumvíř stále ztrácejí šest bodů.

1.A třída, sk. B – 19.kolo

FC Veselí nad Moravou – TJ Dražovice 5:0 (1:0)
Branky: 1´ Joch, 54´+60´ Janík, 82´+88´ Pollák. Rozhodčí: Kugler – Němeček, Malík. ŽK: Šmerda, Staněk (oba Dražovice). Diváci: 168

Veselí n/Mor.: Motyčka – Symerský (83´ Růžička), Joch (66´ Vaďura), Valenta, Radmil, Pollák (90´ Komínek), Klimek (74´ Hodonský J.), Šebesta, Janík (63´ Hodonský D.), Prajza, Vardan

Dražovice: Rotrekl – Voborný, Rusňák, Křap, Snášel, Ondra (59´ Vlasák), Starý, Pelc, Řepka, Šmerda, Staněk

Favorit utkání byl dán dlouho dopředu a podle toho se také zápas vyvíjel. Kdo přišel na stadion krátce po zahájení, tak přišel o vedoucí branku.

Hned v první minutě otevřel skóre zápasu Joch a domácí šli velmi brzy do vedení. Byl to však na dlouhou dobu také jediný gól.

Hosté toho příliš nevymysleli a odměna v podobě gólu tak nepřišla. Do kabin se odcházelo za hubeného stavu 1:0 pro Veselí.Po přestávce už začaly padat také branky. Během šest minut se dokázal hned dvakrát prosadit Janík a domácí rázem vedli už o tři góly.

Na další trefy si diváci museli počkat do závěrečné desetiminutovky, kdy se rovněž dvakrát mezi střelce zapsal domácí kapitán Pollák.

Domácí tým tak s přehledem dovedl utkání do vítězného konce a pojistil si v tabulce druhé místo se šestibodovou ztrátou na Krumvíř.

Mohlo by se vám líbit...