1.A třída: Veselí nad Moravou veze všechny body z Rakvic

Fotbalisté Veselí nad Moravou ukončili jarní neporazitelnost Rakvic a odváží si ze hřiště soupeře všechny body po vítězství 3:1 a podruhé za sebou vítězí venku.

1.A třída, sk. B – 19.kolo

SK Rakvice – FC Veselí nad Moravou 1:3 (1:1)
Branky: 39´ Kubiš – 42´ Vardan, 75´ Joch, 87´ (PK) Symerský. Rozhodčí: Machorek – Jelínek, Junek. Delegát: Filipenský ŽK: Ruber – Chytka Diváci: 180

Rakvice: Strýček – Ruber (90´ Halady), Bílek J., Juřena (80´ Pátek), Prachař, Bílek D. (24´ Singer), Švásta, Havlena, Kubiš, Tesařík, Kadrnka

Veselí n/Mor.: Malík – Symerský, Grabec (40´ Dufek), Joch (81´ Kosek D.), Chytka, Klimek, Suchánek, Zbytek (48´ Šebesta), Břečka (89´ Kosek R.), Prajza, Vardan

Dokázali odčinit domácí zaváhání s Velkými Pavlovice a ze hřiště soupeře opět vezou vítězství. Veselí po výhře na hřišti třetí Hroznové Lhoty loupí také na půdě čtvrtých Rakvic.

Na úvodní trefu zápasu se čekalo až do závěru prvního poločasu. Jako první skóroval domácí tým a Kubiš poslal Rakvice ve 39.minutě do vedení.

Do kabin se ale odcházelo za nerozhodného stavu. Za Veselí se za tři minuty střelecky prosadil Vardan a stanovil poločasový výsledek na 1:1.


Závěrečná čtvrthodina utkání patřila hostujícími výběru trenéra Dekaře. Vítěznou trefu zařídil v 75.minutě Joch a pojistku přidal v závěru Symerský, který proměnil pokutový kop.

Veselí si výhrou pojistilo deváté místo, Rakvice i přes porážku zůstaly na čtvrté příčce tabulky 1.A třídy.

Další sobotní výsledky

Baník Dubňany – Kordárna Velká nad Veličkou 6:0 (2:0)
Branky: Koryčánek 2, Chaloupka 2, Soldán, Pochylý

Moravan Lednice – Slavoj Rohatec 6:2 (2:1)
Branky: Pálka 3, Kacr 2, Wolgemuth T. – Konečný, Šimánek

Baník Ratíškovice – FK Pačlavice/Dětkovice 3:0 (1:0)
Branky: Vacenovský 2, Voříšek

You may also like...