Kyjov smazal tří brankové manko a Blatnice dál tápe

Dopolední program I.A třídy obstaral zápas v Kyjově, kam zamířil Rohatec a utkání ve Velkých Pavlovicích, které se utkaly s Blatnicí.

I.A třída sk. B – 12. kolo

FC Kyjov 1919 – TJ Slavoj Rohatec 4:4 (1:3)
Branky: 10´ Ingr, 54´ Riedl, 66´ Polášek, 81´ Čada – 30´ Vanda, 38´+ 45´ Šimánek, 47´ Homola Rozhodčí: Němeček Stanislav – Putna Pavel, Krbůšek Radim ŽK: Ingr, Dobeš – Herzán, Vašek Diváci: 80

Dopolední utkání začalo pro domácí Kyjov skvěle, Ingr dokázal překonal brankáře Domanského v 10. minutě. Na další branku čekala stovka diváků do 30. minuty, kdy dokázal vyrovnat Vanda.

Závěr poločasu však patřil Rohatci, konkrétně Davidu Šimánkovi, ten nejprve poslal hosty do vedení a v poslední minutě již zvyšoval na 3:1.

A pro Kyjov bylo krátce po poločase ještě hůř, Homola poslal Rohatec do vedení o tři branky. Kyjov však jakoby získal nový impuls. Riedl korigoval svojí brankou v 54. minutě, o dvanáct minut později to bylo již jen o branku poté, autorem gólu byl Polášek.

Vyrovnání se dočkali domácí na začátku poslední desetiminutovky, kdy dokázal skórovat Čada a upravil na konečných 4:4

TJ Slavoj Velké Pavlovice – FK Blatnice 6:0 (3:0)
Branky: 28´ vlastní, 34´+ 44´+ 73´ Záblacký, 70´+ 86´ Kruták Rozhodčí: Julínek Jiří – Marinč Lukáš, Urbánek Martin Delegát: Kundelius ŽK: Rybníkář, Janík, Cícha Diváci: 80

Téměř celou půl hodinu se stav utkání ve Velkých Pavlovicích neměnil, pak však přišla nešťastná chvíle O. Rybníkáře, který skóroval do vlastní sítě.

Zlom přišel ve 34. minutě, kdy se dokázal poprvé prosadit Záblacký. Svoji druhou branku si připsal v samotném závěru první půle, kdy zvyšoval na 3:0.

Ve druhém poločase pokračovala dominance domácích, kdy dokázal nejprve v 70. minutě zvýšit náskok Kruták, následně zkompletoval hattrick Záblacký.

Pod poslední brankou se podepsal opět Kruták, který uzavřel skóre na konečném výsledku 6:0.

Mohlo by se vám líbit...