Ahorn liga má odehrány dvě třetiny základní části

Už jen tři kola zbývají do konce základní části, dvě z nich se stihnou odehrát ještě do konce roku (úterý 26.12 a sobota 30.12.2017). Nyní se opět podíváme na několik statistických údajů.

AHORN LIGA 2018

První porážku v turnaji utrpělo Flamengo, které v posledním kole nestačilo po penaltách na Young Boys. Přesto v lize pořád drží první místo.

Na druhé místo poskočily Kapacity. Pořadatelský tým se pomalu stoupá tabulkou vzhůru a na první místo ztrácí jen dva body.

O další bod zpět zůstává na třetí příčce Hurá Team, čtvrtý je Zweigeltrebe a první polovinu tabulky uzavírá Young Boys.

Ani jeden bod dosud nezískala dvě mužstva. Díky lepšímu skóre jsou předposlední Old Dogs a na samém chvostu zůstávají Chlapíci.

Dosavadní výsledky turnaje

1.kolo

Zweigeltrebe – Ocelit 6:9 (1:5)

Flamengo – Kuci Vopálený 5:0 (1:0)

Beastie Boys – Old Dogs 5:2 (2:0)

Young Boys – Chlapíci 9:7 (4:2)

Kapacity – Hurá Team 6:5 pen. (2:3)

2.kolo

Flamengo – Chlapíci 8:1 (3:0)

Old Dogs – Hurá Team 4:5 (1:1)

Ocelit- Young Boys 7:3 (3:2)

Zweigeltrebe – Beastie Boys 7:5 (2:2)

Kuci Vopálený – Kapacity 5:4 (3:3)

3.kolo

Zweigeltrebe – Old Dogs 9:2 (5:0)

Young Boys – Beastie Boys 6:5 (3:3)

Kuci vopálený – Hurá team 1:2 (1:0)

Flamengo – Ocelit 5:0 (1:0)

Kapacity – Chlapíci 22:1 (9:0)

4.kolo

Kuci Vopálený – Chlapíci 13:4 (3:0)

Beastie Boys – Flamengo 2:11 (0:6)

Young Boys – Old Dogs 7:6 (2:4)

Zweigeltrebe – Hurá Team 8:2 (3:2)

Kapacity – Ocelit 6:2 (4:0)

5.kolo

Kuci vopálený – Ocelit 4:5 pen. (2:1)

Hurá Team – Chlapíci 11:3 (5:1)

Flamengo – Old Dogs 15:1 (6:0)

Zweigeltrebe – Young Boys 7:4 (4:3)

Kapacity – Beastie Boys 11:8 (6:4)

6.kolo

Kuci Vopálený – Old Dogs 18:2 (6:1)

Hurá Team – Ocelit 6:4 (3:1)

Beastie Boys – Chlapíci 17:4 (9:0)

Flamengo – Young Boys 1:2 pen (1:0)

Kapacity – Zweigeltrebe 7:6 (3:4)


Střelecké tabulce dominuje Petr Eliáš (Beastie Boys), který se na první místo prostřílel v posledním kole, kdy zaznamenal šest gólů.

Šest branek v jednom zápase je zatím maximum, na které jednotlivec dosáhl. Krom Eliáše se to povedlo také Petru Kasalovi a Michalu Janíkovi (oba Kapacity).

Pět branek v jednom utkání zaznamenal Jiří Valášek (Kapacity), Marián Sládeček (Beastie Boys) a Ondřej Zýbal (Kuci Vopálený).

[team_standings id=”7106″ title=”Průběžná tabulka” number=”10″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Tabulka střelců po šesti kolech

Ahorn liga – nejlepší střelci 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. celkem
Eliáš Petr (Beastie Boys) 2 4 2 6 14
Možíš Lukáš (Zweigeltrebe) 2 3 4 2 2 13
Valášek Jiří (Kapacity) 2 5 1 1 3 12
Kasala Petr (Kapacity) 6 3 1 10
Věžník Karel (Flamengo) 2 1 3 4 10
Janík Michal (Kapacity) 1 2 6 9
Zůbek Tomáš (Kapacity) 2 4 2 1 9
Gejdoš Rostislav (Flamengo) 1 1 1 1 3 1 8
Klimeš Lukáš (Hurá Team) 2 1 1 1 3 8
Sládeček Marián (Beastie Boys) 5 3 8
Posolda Petr (Flamengo) 2 2 2 1 7
Vašíček Petr (Kuci Vopálený) 1 3 3 7
Zýbal Ondřej (Kuci Vopálený) 2 5 7
Hykš Dominik (Young Boys) 3 2 1 6
Jung Viktor (Old Dogs) 2 2 2 6
Lysko Zdeněk (Flamengo) 1 3 2 6
Vykouk Radek (Old Dogs) 2 2 2 6
Dobeš Robin (Kuci Vopálený) 1 1 3 5
Joch David (Kapacity) 3 1 1 5
Koplík Martin (Kuci Vopálený) 1 1 1 2 5
Noga Lukáš (Ocelit) 2 2 1 5
Ondroušek Tomáš (Young Boys) 1 3 1 5
Presl David (Kuci Vopálený) 2 3 5
Žák Filip (Young Boys) 2 1 2 5
Hanák Filip (Flamengo) 1 3 4
Konečný Michal (Young Boys) 1 2 1 4
Koplík Lukáš (Zweigeltrebe) 1 1 2 4
Košut Tomáš (Hurá Team) 1 1 2 4
Macko Dušan (Beastie Boys) 1 3 4
Riedl Martin (Kapacity) 2 2 4
Rotter Lukáš (Flamengo) 2 2 4
Toman Zbyněk (Ocelit) 2 2 4
Vajgara Ondřej (Zweigeltrebe) 2 1 1 4
Zabloudil Tomáš (Chlapíci) 3 1 4
Žandovský Marek (Beastie Boys) 1 2 1 4
Bukovský Václav (Young Boys) 3 3
Dobeš Robin (Hurá Team) 1 2 3
Hála Roman (Kuci Vopálený) 1 1 1 3
Holub Zdeněk (Chlapíci) 1 1 1 3
Horák Michal (Chlapíci) 3 3
Jankůj Dominik (Zweigeltrebe) 3 3
Kačer Jiří (Ocelit) 1 2 3
Krejčičík Ondřej (Zweigeltrebe) 1 2 3
Kundrata Tomáš (Zweigeltrebe) 2 1 3
Macek Tomáš (Kuci Vopálený) 1 1 1 3
Polášek Radim (Hurá Team) 3 3
Staňa Petr (Ocelit) 3 3
Tesař Jaroslav (Flamengo) 3 3
Vanda Filip (Zweigeltrebe) 1 2 3
Varmuža Jiří (Ocelit) 2 1 3
Vrba Lukáš (Zweigeltrebe) 1 1 1 3
Bělohoubek Jaroslav (Hurá Team) 1 1 2
Blaž Roman (Chlapíci) 1 1 2
Čajka Ondřej (Young Boys) 1 1 2
Frolec Lukáš (Ocelit) 1 1 2
Hering Roman (Old Dogs) 1 1 2
Holub Petr (Ocelit) 1 1 2
Horák Petr (Beastie Boys) 2 2
Horňák Petr (Kuci Vopálený) 1 1 2
Hučko Jan (Young Boys) 2 2
Klimeš Josef (Flamengo) 1 1 2
Kolařík Jakub (Zweigeltrebe) 1 1 2
Krejčí Petr (Chlapíci) 2 2
Kuchař Dominik (Hurá Team) 2 2
Kuchař Jakub (Hurá Team) 1 1 2
Kupčík Lubomír (Zweigeltrebe) 2 2
Macko David (Kuci Vopálený) 2 2
Mlýnek Lukáš (Kapacity) 1 1 2
Otruba Jiří (Zweigeltrebe) 2 2
Pazderka Zdeněk (Ocelit) 1 1 2
Přikryl Lukáš (Hurá Team) 1 1 2
Říha Lukáš (Beastie Boys) 1 1 2
Šifl Radek (Beastie Boys) 1 1 2
Valenta Robin (Kapacity) 1 1 2
Žandovský Radek (Beastie Boys) 1 1 2
Červínek Jakub (Kuci Vopálený) 2 2
Vacula Petr (Beastie Boys) 2 2
Bartoň Zdeněk (Hurá Team) 1 1
Boucník Matouš (Old Dogs) 1 1
Čada Tomáš (Kapacity) 1 1
Dobšíček Jakub (Kapacity) 1 1
Dvořák Filip (Ocelit) 1 1
Fojtík Petr (Young Boys) 1 1
Gebhart Michal (Young Boys) 1 1
Hajný Ondřej (Hurá Team) 1 1
Jančík Miroslav (Flamengo) 1 1
Koval Stanislav (Chlapíc) 1 1
Kůřil Michal (Hurá Team) 1 1
Lochman Václav (Hurá Team) 1 1
Páleník Tomáš (Zweigeltrebe) 1 1
Podrazil Lukáš (Kapacity) 1 1
Posolda Tadeáš (Old Dogs) 1 1
Pospíšil Kryštof (Young Boys) 1 1
Stehlík Roman (Young Boys) 1 1
Suchánek Dominik (Old Dogs) 1 1
Vrtal Adam (Chlapíci) 1 1
Vybíral Ondřej (Chlapíci) 1 1
Žandovský Jan (Beastie Boys) 1 1
Bochýnek David (Hurá Team) 1 1
Koch Zdeněk (Ocelit) 1 1
Šimeček Petr (Ocelit) 1 1
Gebhart Filip (Beastie Boys) 1 1
Jelínek Roman (Chlapíci) 1 1
Hubr Patrik (Chlapíci) 1 1

You may also like...