Ahorn liga: Ve šlágru přehrálo Flamengo hladce Ocelit

První prosincovou sobotu se odehrálo již třetí kolo Ahorn ligy. Šlágrem byl duel dvou vedoucích mužstev, kdy se Flamengo utkalo s Ocelitem. Sobotní program zakončilo drtivé vítězství Kapacit.

První zápas byl rozhodnutý již po první půli, kterou Zweigeltrebe vyhrál nad Old Dogs hladce 5:0. Góly padaly i po přestávce a favorit poslední tým tabulky zničil v poměru 9:2. Hráči Zweigeltrebe zaznamenali druhou výhru, naopak Old Dogs na první body stále čekají.

Zápas mezi Young Boys a Beastie Boys nabídl vyrovnanější podívanou. Stejně jako v prvním duelu, také tento zápas přinesl jedenáct branek. O jednu trefu byli nakonec lepší Young Boys a připsali si druhou výhru v turnaji.

Kuci Vopálený začali utkání s Hurá Týmem dobře a po první půli vedli. Po přestávce však již další góly nepřidali a soupeř dokázal dvěma přesnými zásahy výsledek otočit.

Ve šlágru kola neměl Ocelit proti Flamengu šanci a v zápase vyšel střelecky naprázdno. Duel dvou neporažených skončil jasnou výhrou Flamenga v poměru 5:0.

V závěrečném zápase se zrodila drtivá výhra Kapacit nad Chlapíky. Už v první půli padlo devět branek do sítě dosud již nejslabšího mužstva. Po přestávce přidaly Kapacity dalších třináct zásahů, celkově zdolaly soupeře 22:1.

Ahorn Liga – 3.kolo

Zweigeltrebe – Old Dogs 9:2 (5:0)
Branky: Otruba Jiří 2, Kundrata Tomáš 2, Vajgara Ondřej, Vrba Lukáš, Koplík Lukáš, Vanda Filip, Krejčiřík Ondřej – Suchánek Dominik , Posolda Tadeáš

Young Boys – Beastie Boys 6:5 (3:3)
Branky: Ondroušek Tomáš 3, Hykš Dominik 2, Žák Filip – Horák Petr 2, Žandovský Marek 2, Žandovský Radek

Kuci vopálený – Hurá Team 1:2 (1:0)
Branky: Hála Roman – Klimeš Lukáš, Košut Tomáš

Flamengo – Ocelit 5:0 (1:0)
Branky: Posolda Petr 2, Klimeš Josef, Věžník Karel, Gejdoš Rostislav

Kapacity – Chlapíci 22:1 (9:0)
Branky: Kasala Petr 6, Valášek Jiří 5, Zůbek Tomáš 4, Joch David 3, Janík Michal 2, Dobšíček Jakub, Podrazil Lukáš – Blaž Roman

[team_standings id=”7106″ title=”Tabulka turnaje” number=”10″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]