Ani dva góly Čady Vlkoši k bodům nepomohly

Ve III.A třídě se v sobotu odehrál netradičně pouze jeden zápas. Fotbalisté Vracova v něm hostili souseda v tabulce, kterým byl Vlkoš. Utkání přineslo pět branek a vítězství domácího mužstva.

III.A třída – 6.kolo

FC Vracov – Sokol Vlkoš 3:2 (1:1)
Branky: 24´ Kaiser, 46´ Žandovský, 58´ Říha L. – 28´+68´ Čada. Rozhodčí: Zima Jakub. ŽK: Nygrýn, Tesař – Fojtík. Diváci: 100

Vracov: Fridrich – Cizler, Nygrýn, Polášek, Říha V., Tesař, Otépka, Kaiser, Kadleček, Loprais, Říha L. (Linhart, Křižka, Chovanec, Kozák, Štěpánek, Randis, Filipenský, Kocurek, Žandovský)

Vlkoš: Sobotka – Slavíček, Vrána J., Koplík, Gajdošík, Vrána M., Krýsa, Sládek, Nastasa, Lunga Petr, Lunga M. (Klajba, Pelda, Fojtík, Lunga Pavel, Čada)

Před zápasem měla obě mužstva na bodovém kontě po pěti bodech a v tabulce byla hned za sebou. Vzájemné utkání tak nabízelo vyrovnanou partii.

Stovka diváků viděla celkem pět branek a po konečném hvizdu také vítězství domácího výběru.

První půle přinesla dva góly. Skóre utkání otevřel ve 24.minutě Kaiser, jenž dokázal překonat Sobotku v bráně hostí.

Vyrovnání však přišlo záhy, když se do střelecké listiny dokázal zapsat nestárnoucí Miroslav Čada. Ten se trefil jen čtyři minuty po vedoucí brance Vracova.


Hned v úvodu druhého poločase vrátil vedení na stranu Vracova Žandovský. O dvanáct minut později už to bylo o dva góly, přesně zamířil Lukáš Říha.

Dvoubrankový náskok vydržel domácím jen deset minut. Aktivní Čada zaznamenal svou druhou branku a dal Vlkoši naději na bodový zisk.

Přestože do konce utkání zbývalo více než dvacet minut, tak se ani jedno z mužstev už střelecky prosadit nedokázalo.

Vracov si připsal druhou výhru v sezóně a více se přiblížil středu tabulky, Vlkoš prohrál už potřetí a letos se zatím trápí.

[team_standings id=”4896″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...