III.A třída: Nesyt deklasoval béčko Rohatce

Sobotní program okresních soutěží otevřel duel ve III.B třídě mezi hodonínským Nesytem a rezervou Rohatce. Úspěšnější byl domácí výběr, který soupeře přestřílel v poměru 6:1.

III.B třída – 13.kolo

Nesyt HODONÍN – Slavoj ROHATEC B 6:1 (2:1)
Branky: 8´+27´ Zábranský, 58´ Toman, 60´+76´ Ondrovčík, 87´ Baják – 14´ Odehnal. Rozhodčí: Tománek – Kukula. ŽK: Sládek – Tomšej. Diváci: 40

Hodonín: Štyglic – Ondrovčík, Toman, Cupák, Král, Baják, Valenta, Čajka, Balko, Zábranský, Bimka (Chudíček, Liščinský, Sládek, Uřičář, Komloš)

Rohatec B: Kundrata – Kotásek, Odehnal, Gerstberger, Příkopa, Tomšej, Snášel Z., Elšík, Klimek, Konečný, Vinklárek (Vacenovský, Trs, Snášel D., Glöckl)

Favoritem utkání byl domácí výběr, který s posledním mužstvem tabulky neměl příliš mnoho starostí. Přesto dokázali hosté s Nesytem držet krok téměř hodinu zápasu.

Do vedení se dostal Hodonín už v osmé minutě, kdy se prosadil Zábranský. Vyrovnání přišlo o šest minut později a Odehnal vrátil skóre na začátek.

Poločasový výsledek stanovil po necelé půlhodině opět Zábranský, jenž podruhé dokázal překonat hostujícího brankáře.

Slavoj držel nadějný výsledek do 58.minuty, kdy jej zlomil třetí gól, který zaznamenal Toman. Za další dvě minuty přidal čtvrtý zásah Ondrovčík a bylo po nadějích.

Hodonín pak přidal ještě dvě branky. Druhý zásah v utkání si připal Ondrovčík a konečnou podobu výsledku dal v samém závěru Baják.

Nesyt se devátou výhrou v sezóně posunul na třetí místo, Rohatec po jedenácté porážce zůstal na posledním 12.místě tabulky III.A třídy.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...