Archív: Milotice přejely na hody Hlohovec a přezimují první

V dalším zápase se podíváme do krajské 1.B třídy. V posledním kole podzimní části porazily Milotice soupeře z Hlohovce vysoko 5:0 a přezimovaly na prvním místě. Jaro už tak úspěšné nebylo, propad až na šesté místo.

1.B třída, sk. C – 14.kolo (08.11.2008)

Agro Milotice – Sokol Hlohovec 5:0 (1:0)
Branky: Vaněk Michal, Šifel Radek, Šťastný Ladislav, Kundrata Radek, Balous Jiří

Milotice: Holub S. – Hroudný J., Neduchal R., Balous J., Kundrata L., Šifel R., Vaněk M., Kundrata R., Kundrata F., Hofr L., Kundrata I. (Šťastný L., Lamáček L., Dobeš R., Polášek Z.)

Absence: Holub L., Šeďa R., Zajíc R.

Komentář:

Milotice se po vítězství nad Mutěnicemi dostaly do čela tabulky. Dnes je čekal v hodovém zápase Hlohovec. Oba týmy vyhrály v minulém kole o šest branek, uvidíme jestli se dnes dočkáme něčeho podobného.

V 1. poločase jsme se dočkali první šance v 15. min., kdy Milotice zahrávaly rohový kop, k odraženému míči se dostal na hranici velkého vápna stojící Šifel, jeho střela jen skončila na břevně. První gól v utkání padl v 24. min., Radek Kundrata zahrával rohový kop, míč přesně posadil na hlavu Michala Vaňka, ten bez problému poslal Milotice do vedení 1:0. Do konce první půle měly Milotice ještě několik šancí na zvýšení vedení, ale branky jsme se nedočkali.

V 2. poločase jsme se dočkali branky hned po 9 minutách. Radek Kundrata přihrál Ivu Kundratovi a ten českou uličkou našel nabíhajícího Radka Šifela. Šifel se nemýlil a střelou do protipohybu nedal brankáři šanci. Stav utkání 2:0. Za stavu 2:0 hosté otevřeli obranu a všechno vsadili na útok.

To nahrávalo Miloticím, které se dostávaly do nebezpečných brejků. V 71.min. Jiří Balous zahrával rohový kop, míč našel Radka Kundratu, ten elegantní patičkou našel střídajícího Ladislava Štastného a ten se z malého vápna nemýlil. Stav 3:0 někteří hráči Hlohovce neunášeli, vyvrcholením toho byl hráč č.5, který za napadení na Hofra obdržel červenou kartu.

V 77. min. Libor Lamáček poslal centr za obranu a Radek Kundrata z voleje střílí další gól Milotic. Milotice se dostávají do vedení 4:0. V 85. min. se k odraženému míči dostal Jiří Balous a propálil vše co mu stálo v cestě, tím uzavřel utkání na konečných 5:0.

Hodnocení: Milotice svým výkonem navázaly na předešlý zápas, v dnešním deštivém utkání předvedly kvalitní výkon. Ofenzivní síla Milotic nepotřebuje komentář, výsledek mluví za vše. Je taky dobré, že o výsledek se podělilo pět střelců. Tady tím bych nechtěl Milotice jen chválit, ale třeba i vytknout nějaké nedostatky. Chybnými rozehrávkami dáváme možnost týmům jít do protiútoku.

Hlohovec to dnes nevyužil, ale jsou týmy, které to umí potrestat (viz. Podivín) Dnes taky nastala situace, ze které jsme dostali gól ve třech minulých zápasech (Brankář střelu jen vyrazí a soupeř dává gól do prázdné branky).Teď nás čeká zimní přestávka, doufám že se přes zimu dokážou uzdravit zranění hráči, zkusíme uhrát nějaký kvalitní výsledek na zimním turnaji a na jaře se vrátí Milotice ve skvělé formě, se kterou končí podzimní část…

Zdroj: fotbalmilotice.estranky.cz

You may also like...