Archlebov i bez dvou vyloučených vyhrál v Ježově

Fotbalisté Archlebova slaví druhou výhru v sezóně, když dokázali zvítězit na hřišti Ježova 2:1. Posledních dvacet minut navíc dohrávali bez dvou vyloučených hráčů.

Tři branky, deset žlutých a dvě červené karty přinesl sobotní duel Ježova s Archlebovem. Výhru nakonec ubojovali hostující fotbalisté, přesto že dohrávali o devíti.

Domácím vyšel vstup do utkání, když je v šesté minutě poslal do vedení Hlaváč. Krátce před odchodem do kabin přišlo vyrovnání, o které se postaral Přikryl.

Po změně stran hosté rozhodli v 63.minutě brankou Martináska. Ještě v 60.minutě byl vyloučen hostující kapitán Radek Ždánský, kterého po deseti minutách následoval i Vala.

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 1ŽK 22. Minuta Nesportovní chování – bezohledné podražení soupeře ze strany v souboji o míč v nepřerušené hře. 2 ŽK + ČK 60 Nesportovní chování- bezohledné podražení soupeře ze strany v souboji o míč v nepřerušené hře. Všemi prostředky zdržoval hru, vyzouval si kopačky, diskutoval s HR a diváky. Projevy nespokojenosti ,,Kolik ti dali, ty šmejde”.

Ježovu však ani tato výhoda nepomohla k bodovému zisku a nabídnutou výhodu nedokázal domácí výběr přetavit v nějakou branku a ze zápasu odešel se sklopenýma hlavama.

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 1ŽK 55 minuta Nesportovní chování – zmařaní slibně se rozvíjející akce soupeře držením za dres v souboji o míč v nepřerušené hře, na polovině hřiště. 2ŽK + ČK 70min. Nesportovní chování – bezohledné podražení soupeře ze strany v souboji o míč v nepřerušené hře. Bez protestů opustil hrací plochu.

Čada Miroslav (trenér Ježov): “Bohužel porážka, ale naprosto zasloužená!! Soupeř dohrával v 9 lidech a my si nevytvořili ani šanci na vyrovnání.”

SOBOTA 19.9.2020

III.C třída – 7.kolo

Vlast JEŽOV – Sokol ARCHLEBOV 1:2 (1:1)
Branky: 6´ Hlaváč – 42´ Přikryl, 63´ Martinásek; Rozhodčí: Hadač; ŽK: Špaček, Krýsa, Lunga, Hlaváč – Hegr, Ždánský, Chytil, Hojač, Vala, Kučera; ČK: 60´ Ždánský R., 70´ Vala (oba Archlebov); Diváci: 80

Ježov: Osička – Otrusina, Reiter, Zelinka, Koplík, Špaček, Bílý, Exel, Čada M., Krýsa, Lunga (Hlavinka L., Novotný, Hlaváč, Hlavinka M., Klajba)

Archlebov: Kovalský – Hegr, Martinásek, Ždánský R., Chytil, Hojač, Němec, Berka, Bystřický, Ždánský P., Ždánský L. (Smejkal, Vala, Kučera, Přikryl)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz, facebook Sokol Vlkoš

You may also like...