Béčko Hodonína otočilo duel s Dolními Bojanovicemi

Páteční podvečer patří v Hodoníně již tradičně rezervnímu týmu místního fotbalového klubu. Ten přivítal v rámci 6.kola okresního přeboru soupeře z Dolních Bojanovic a po otočce si připsal do tabulky tři body.

Okresní přebor  – 6.kolo

FK HODONÍN B – SK DOLNÍ BOJANOVICE 2:1 (0:0)
Branky: 67´ Anovčin, 76´ Blažek – 61´ Seják. Rozhodčí: Marada – Chromek, Bittner. ŽK: Mička, Pochylý T., Janík – Seják, Blaha M., Modrovský. Diváci: 100

Hodonín B: Bidmon – Anovčin, Trávníček, Mička, Čapka, Springer, Linhart, Koneček, Pochylý F., Kotásek, Vacenovský (Pochylý T., Blažek, Kováč, Janík, Trávníček, Jaroš)

D. Bojanovice: Bílík – Seják, Pazderka, Geschwandtner, Prčík, Bohun M., Půlkrábek, Modrovský, Bohun P., Blaha V., Tomaštík (Siwiec, Blaha M., Pink, Baláš, Šerfözö)

Na večerní zápas okresního přeboru si cestu do Hodonína našla asi stovka diváků, která si na první góly musela počkat až do druhého poločasu.

Až po hodině hry se poprvé měnilo skóre a k radosti hostí to byly Bojanovice, kdo se těšil ze vstřelené branky. Hostující výběr poslal do vedení v 61.minutě Seják.

Domácí však s odpovědí přispěchali velmi rychle a o šest minut později se začínalo zase od začátku. Vyrovnávací trefu obstaral Anovčin.


Vítězná branka pak přišla o deset minut později. Čtvrthodiny před koncem výsledek otočil Blažek a Hodonín už si náskok do závěrečného hvizdu pohlídal.

Hodonín díky tříbodové výhře poskočil do čela tabulky, kde bude figurovat do nedělních zápasů. Dolním Bojanovicím patří, po druhé porážce v sezóně, třetí místo.

[team_standings id=”13493″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zdroj: hodoninsky-fotbal.cz, is.fotbal.cz

You may also like...