Fotbalisté Vlkoše inkasovali v Miloticích devět branek

Ze tří úterních dohrávek okresních soutěží zaujal především debakl Vlkoše na hřišti rezervního týmu Milotic. Domácí tým soupeře hladce přehrál a zvítězil vysoko 9:2.

III.A třída – 18.kolo

FK Milotice B – Sokol Vlkoš 9:2 (2:1)
Branky: 24´ vlastní (Otruba), 40´(PK)+59´+60´ Klvaň, 70´+72´+77´+88´ Novák Š., 80´ Snopek – 12´ Sládek, 62´ Fojtík. Rozhodčí. Chromek. ŽK: Nedvědický M. (Milotice B). ČK: 26´ Koplík (Vlkoš). Diváci: 20

Milotice B: Vacula – Střelecký, Gergel, Budík, Měchura, Gál, Brhlík, Neduchal, Novák O., Snopek, Nedvědický J. (Nedvědický M., Mikéska, Novák Š., Klvaň, Vašulka, Lamáček)

Vlkoš: Šohajda – Otruba, Vrána J., Koplík, Šupa, Vrána M., Špaček, Sládek, Nastasa, Brázda, Něnička (Krýsa, Gajdošík, Fojtík, Bílý, Klajba)

Na úterní dohrávku III.A třídy si našlo cestu jen dvacítka statečných diváků, kteří se ale rozhodně nenudili. Zápas přinesl celkem jedenáct branek, čtyři z nich vstřelil Štěpán Novák a tři přidal Klvaň.

V úvodu však stříleli góly jen hosté. Skóre utkání otevřel ve 12.minutě Sládek a Vlkoš šel do vedení. Ve 24.minutě se hosté trefili znovu, ale Otruba zamířil za záda vlastního brankáře.

Krátce na to se nechal vyloučit hostující Koplík, když srazil před pokutovým územím v jasné šanci domácího hráče.

V závěru poločasu se z pokutového kopu prosadil Klvaň a stanovil poločasový výsledek. Po změně stran se na další góly čekalo zhruba čtvrthodiny. Pak už byl zápas ovlivněn deštěm a padal jeden gól za druhým.


Během jedné minuty zkompletoval Klvaň hattrick a bylo to 4:1. Vzápětí dokázal korigovat Fojtík a snížil. Jen sedm minut potřeboval na další hattrick Štěpán Novák, který skóroval mezi 70.-77.minutou.

Po něm se do střelecké listiny zapsal i Snopek a skóre narostlo už na 8:2. Poslední slovo měl opět domácí Novák, který dvě minuty před koncem vstřelil devátý gól Milotic a svůj čtvrtý v zápase.

Rezerva Milotic se výhrou dotáhla na rozdíl jednoho bodu k vedoucímu béčku Mikulčic. Vlkoš zůstal po deváté porážce v sezóně na desáté příčce.

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...