Ani Vlkoš nedokázal na Šardice vyzrát

Devatenáctý zápas a devatenácté vítězství, to je letošní bilance fotbalistů Šardic ve III.A třídě. V minulém kole si lídr soutěže zajistil postup do okresního přeboru a zbývající zápasy si může užívat.

III.A třída – 19.kolo 

FK Šardice – Sokol Vlkoš 3:0 (0:0)
Branky: 71´ Vacula, 74´ Hučko, 80´ Čajka. Rozhodčí: Zima Igor. ŽK: Nastasa (Vlkoš). Diváci: 150

Šardice: Vinca – Kyněra, Benešovský, Zicháček, Hučko (79´ Čajka), Hála, Novotný (82´ Gebhart), Brhel (82´ Kolařík), Maruška, Šprta, Vacula

Vlkoš: Šohajda – Otruba, Krýsa, Chytil, Koplík, Sládek (79´ Sobotka), Ingr, Nastasa, Pelda, Špaček, Čada

Soutěž už má svého vítěze, a nyní se hledá pouze ten, kdo dokáže Šardicím sebrat nějaké ty body. Vlkoš přijel pouze s dvanácti hráči a dlouho držel s favoritem krok.

Domácím v zápasu prakticky o nic nešlo, první místo jim nikdo nevezme a tudíž se fotbalem můžou jen bavit.

První půle góly nenabídla, ty přišly až v závěrečných dvaceti minutách a z jak jinak z kopaček domácích fotbalistů.Jako první se prosadil Vacula, který otevřel skóre v 71.minutě. Krátce po něm se mezi střelce zapsal Hučko. Toho pak vystřídal Čajka a po minutě na hřišti přidal třetí gól Šardic.

Vlkoš vyšel střelecky naprázdno a venku na jaře ještě nebodoval. V tabulce přišel o čtvrté místo a pomalu se propadá níž a níž.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...