Béčko Vacenovic zažilo poločas hrůzy

Sobotní jediné utkání III.A třídy svedlo proti sobě desátou rezervu Vacenovic a lídra ze Šardic. Domácí tým šel velmi brzy do vedení, ale následně otěže utkání vzali do rukou hosté a svého soupeře rozdrtili.

III.A třída – 16.kolo

SK Vacenovice B – FK Šardice 1:8 (1:6)
Branky: 5´ Holeček (PK) – 9´ Benešovský, 10´+22´+33´ Vacula, 25´ Brhel, 43´ Šprta, 69´+82´ Hučko. Rozhodčí: Moravčík. ŽK: Ingr, Špačel (oba Vacenovice B). Diváci: 25

Vacenovice B: Broda – Miléř, Batěk, Procházka, Krist, Nešpor, Brhel K., Ingr (81´ Uličný), Kordula, Holeček, Frolec (46´ Špaček)

Šardice: Vinca – Kyněra, Benešovský, Zicháček, Hála, Novotný, Brhel M. (56´ Gebhart), Maruška, Šprta, Kolařík (54´ Hučko), Vacula

Domácí tým skvělý vstup do utkání a už v páté minutě proměnil pokutový kop Holeček a Vacenovice šly nečekaně do vedení.

Jak se ukázalo byla to pouze ojedinělá radost v domácích řadách a dalšímu průběhu utkání již dominovali favorizovaní hosté.

Neuběhlo ani pět minut a skóre se rázem otočilo. Benešovský se postaral o vyrovnání a ihned po rozehrání otočil výsledek Vacula.

Šardice byly při střelecké chuti a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. V krátkém sledu udeřil znovu Vacula a Brhel.

Po půlhodině zkompletoval hattrick Vacula a poločasový výsledek stanovil dvě minuty před odchodem do kabin Šprta.Po přestávce už k vidění takový gólostroj jako v první půli nebyl. Na podzim padlo v Šardicích branek deset při výhře domácích 10:0.

Odvetný zápas nabídl v uvozovkách jen devět gólů. Zatímco Vacenovice už se střelecky nedokázaly prosadit, hosté si s dalšími góly dali na čas.

V 69.minutě zvyšoval střídající Hučko na 7:1 a tentýž hráč zpečetil výsledek osm minut před koncem. Šardice zvítězily také ve svém šestnáctém utkání v sezóně a už jen malý krůček je dělí od postupu.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...