Bukovany nastřílely desítku a potvrdily pozici nejlepšího útoku

Fotbalisté Bukovan potvrdili roli favorita a Lovčicím nastříleli deset branek. Lídr III.B třídy se zastřeloval už v prvním poločase, který vyhrál 0:4. Mezi střelce se zapsalo až sedm hráčů hostujícího mužstva. 

III.B třída – 13.kolo

Sokol Lovčice – Družba Bukovany 1:10 (0:4)
Branky: 51´ Čadílek – 7´+35´ Jelínek, 11´+39´ Svoboda J., 58´ Šimeček, 61´ Kobylka, 76´+83´ Strmiska, 80´ Vašíček, 89´ Sonnek. Rozhodčí: Zíma Zbyněk. Bez ŽK. Diváci: 85

Lovčice: Koutný – Prygl, Divácký, Čadílek, Pavlica, Vízdal, Uhýrek, Růžička, Hložek, Klíč, Gažák

Bukovany: Žižlavský – Udržal, Sonnek, Půček, Šimeček, Jelínek, Chromý (46´ Vašíček), Kobylka, Svoboda J., Svoboda R.

Předposlední tým tabulky ani nepomýšlel na to, že lídra obere o nějaký ten bod. Hosté od úvodních minut potvrzovali roli velkého favorita.

Skóre utkání otevřel v sedmé minutě Jelínek, chvíli po něm se prosadil i Jakub Svoboda. Družba tak po necelé čtvrthodině vedla o dva góly.

Oba hráči se do střelecké listiny zapsali do přestávky ještě jednou a stanovili tak poločasový výsledek.

T-shock

Po přestávce se za domácí trefil Čadílek, ale žádné drama se nekonalo. Na snížené Bukovany zareagovaly dalšími dvěma přesnými zásahy z kopaček Šimečka a Kobylky.

Necelá stovka diváků viděla ještě čtyři góly, které se vlezly do závěrečné čtvrthodinky utkání. Dvakrát se prosadil Strmiska, jednou se trefil střídající Vašíček a výsledek zpečetil v samém závěru Sonnek.

Bukovany si připsaly jedenáctou výhru v sezóně a upevnily si první místo v tabulce. Naopak Lovčice, po desáté porážce v soutěži, zůstaly předposlední.

Mohlo by se vám líbit...