Hattrick veterána Miry Zemánka a Matěje Zálešáka

Těsná výhra Želetic nad Žádovicemi a hladká výhra Žeravic nad béčkem Ždánic. V obou zápasech byl viděn hattrick. Třemi góly k výhře Želetic  přispěl Matěj Zálešák a výhru Žeravic řídil 46-letý Miroslav Zemánek.

III.B třída

Kovo Ždánice B – Sokol Žeravice 1:4 (0:1)
Branky: 75´ Ruban P. – 8´+59´+72´ Zemánek, 88´ Halačka. Rozhodčí: Vrbovský. ŽK: Ždánský, Pelikán – Mach O., Mach J., Polášek. ČK: 78´ Polášek (Žeravice). Diváci: 60

Do Strážovic zavítaly Žeravice a byly papírovým favoritem. Do vedení hosty poslal veterán Zemánek v osmé minutě. Neúnavný 46-letý fotbalista přidal další gól po necelé hodině hry.  Čistý hattrick pak završil v 72.minutě.

Následně dokázal snížit domácí Petr Ruban, ale více se toho domácím již nepodařilo. Hosty oslabil v 78.minutě Polášek, který musel po druhé žluté předčasně do kabin.

Výslednou podobu dal výsledku dvě minuty před koncem Halačka. Žeravice si pojistily pátou příčku, Ždánice padly na deváté místo.


Sokol Želetice – Sokol Žádovice 5:4 (2:2)
Branky: 35´ Pánek, 37´+51´(PK)+65´ Zálešák Matěj, 47´ Křižka – 20´ Blažek, 29´ Marčík, 61´ (PK) Ingr, 68´ Smolák. Rozhodčí: Zámečník. ŽK: Koutný, Slavík, Křižka – Ingr, Marčík, Valenta. Diváci: 70

Hostům vyšla první půlhodinka, ve které dvakrát udeřili. Ve 20.minutě poslal Žádovice do vedení Blažek a druhou trefu přidal Marčík. Pak se ke slovu dostali také domácí a Pánek se Zálešákem do přestávky skóre srovnali.

Poprvé se Želetice ujaly vedení ve 47.minutě, kdy střílel Křižka. Krátce po něm se z penalty prosadil Zálešák, stejnou možností na druhé straně nepohrdl ani Ingr a bylo to znovu o gól.

Zápas bohatý na góly dál pokračoval. Dvoubrankové vedení vrátil domácímu výběru Zálešák a zkompletoval hattrick. Žádovice ještě snížily Smolákem, ale to bylo z jejich strany vše.

Želetice potvrdily dobrou jarní formu, když vyhrály i třetí zápas odvetné části a v tabulce se posunuly na osmé místo. Žádovice mají opačný problém, když prohrály třetí utkání ze čtyř.

[team_standings id=”4907″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...