Bukovany uspěly na hřišti Žarošic, Mikulčice přehrály Lipov

Dvěma sobotními zápasy pokračoval okresní přebor Hodonínska. Překvapivou porážku zaznamenaly Žarošice, které prohrály s nováčkem z Bukovan. Mikulčice po přestávce otočily duel s Lipovem.

Okresní přebor – 11.kolo

SK Žarošice – Družba Bukovany 1:3 (0:1)
Branky: 82´ (PK) Poláček – 31´ Jelínek, 49´+80´ (PK) Svoboda Jakub. Rozhodčí: Knotek – Kalivoda, Rotter. Bez ŽK. Diváci: 80

Tabulkové postavení hovořilo ve prospěch Žarošic, ty ale doma překvapivě nechaly všechny body soupeři z Bukovan. Hosty poslal do vedení po půlhodině Jelínek. Druhou trefu přidal krátce po změně stran Jakub Svoboda.

Deset minut před koncem proměnil penaltu znovu Svoboda a bylo to 0:3. Pokutový kop se kopal také na druhé straně. Čestný úspěch domácího výběru zaznamenal Poláček.

Baník Mikulčice – FC Lipov 5:1 (0:1)
Branky: 47´+90´ Šuga, 55´ Kuchynka, 60´+80´ Doza – 40´ Soviš. Rozhodčí: Hrbáček – Čikl, Hlavinka. ŽK: Tobiáš, Soviš (oba Lipov). Diváci: 50

Duel dvou týmů ze samého dna tabulky patřil Mikulčicím, které však zápas musely otáčet. Lipov udeřil krátce před odchodem do kabin, kdy se trefil Soviš. Vyrovnání přišlo hned v úvodu druhé půle z kopačky Šugy.

Pak už se domácí stroj na góly rozjel na plné obrátky. Postupně se do střelecké listiny zapsali Kuchynka a dvakrát Doza. V poslední minutě přidal svou druhou trefu v zápase Šuga. Baník tak zvítězil vysoko 5:1.

[team_standings id=”4818″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...