Vlkoš dostal ve Vnorovech desítku, sedm branek vstřelil Lukáš Kočiš

Nevídaný debakl schytali fotbalisté Vlkoše na půdě favorizovaných Vnorov. Už po půli bylo skóre 4:0, nakonec se domácí ještě rozstříleli a zvítězili 10:1. Porážku hostů mírnil v závěru z pokutového kupu Bronislav Otruba. Za domácí se sedmi góly zaskvěl Lukáš Kočiš.

Zápas dvou neporažených vyzněl jednoznačně pro domácí výběr Vnorov a Vlkoš schytal nevídaný debakl a na cestu domů dostal deset branek.

Nejlepší útok soutěže na hřišti favorita pohořel a střelecky se dokázal prosadit pouze jednou, když v závěru zápasu porážku mírnil z pokutového kopu Bronislav Otruba.

Domácí tým na hřišti dominoval a výraznou postavou byl Lukáš Kočiš, který zaznamenal sedm branek. V prvním poločase se trefil čtyřikrát a po přestávce přidal ještě tři zásahy. Po přestávce se do listiny střelců zapsali také Michal Kočiš, Slavík a Bittner.

Vnorovy se druhou výhrou v sezóně posunuly na čtvrté místo před svého nedělního soupeře a se zápasem k dobru.

NEDĚLE 23.8.2020

Okresní přebor – 3.kolo

Agro VNOROVY- Sokol VLKOŠ 10:1 (4:0)
Branky: 22´+25´+32´+43´+51´+73´+89´ Kočiš L., 59´ Kočiš M., 65´ Slavík, 74´ Bittner – 88´(PK) Otruba B.; Diváci: 255

Vnorovy: Motyčka M. – Janda, Pelucha, Motyčka J., Zachar J., Kočiš L., Kočiš M., Vyskočil, Bittner, Janoušek, Růžička (Zachar D., Pavlíček, Petrucha, Slavík)

Vlkoš: Grufík – Otruba J., Reiter, Koplík, Špaček, Bílý, Vašíček, Otruba B., Zálešák, Čada, Hlaváč (Novotný, Slavíček, Vajgara, Lunga, Krýsa, Valenta, Šupa)