Bukovany znovu nadělovaly Lovčicím

Stejně jako na podzim skončil duel Bukovan a Lovčic rozdílem devíti branek. Zatímco v posledním vzájemném měření sil si gól připsala obě mužstva, první jarní utkání patřilo jen Družbě.

III.B třída – 26.kolo

Družba Bukovany – Sokol Lovčice 9:0 (6:0)
Branky: 4´ Svoboda Radek, 6´ Horáček, 35´+42´(PK)+44´+45´+80´ Svoboda Jakub, 58´ Sonnek, 86´ (PK) Vašíček. Rozhodčí: Rybecký. ŽK: Strmiska – Konečný. Diváci: 100

Bukovany: Žižlavský – Udržal, Půček, Mudruňka (46´ Hála), Jelínek, Vašíček, Chromý, Kobylka (46´ Sonnek), Svoboda R., Horáček (77´ Štěpánek), Svoboda J. (82´ Strmiska)

Lovčice: Koutný – Uhýrek F., Čadílek, Pavlica, Vízdal, Uhýrek T., Konečný, Prygl (83´ Vrabec), Hába (46´ Směřička), Klíč, Pintera

Zápas prvního týmu s posledním měl jednoznačný průběh. Gólový rozdíl byl stejný jako na podzim, kdy Bukovany v Lovčicích zvítězily 10:1.

Už první poločas prakticky rozhodl o výhře domácího mužstva, kdy se Družba dostala do šestibrankového vedení.

Domácí měli raketový vstup do zápasu a v šesté minutě vedli o dva góly a skóre postupně narůstalo. Až po změně stran se gólostroj zastavil.

Na další trefu si diváci museli počkat do 58.minuty, kdy dával sedmou branku střídající Sonnek. Zkázu Lovčic dokonaly dva zásahy z poslední desetiminutovky.

Hlavním strůjcem vítězství byl autor pěti branek Jakub Svoboda. Čtyři branky vstřelil již v prvním poločase a pátou přidal deset minut před koncem utkání.

[league_table id=”242″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]