Sobůlky si proti béčku Ždánic otevřely střelnici

Po týdnu nám okresní soutěž opět nabídla dvojciferné skóre a naprosto shodný výsledek. Sobůlky hostily na domácím trávníku rezervní tým Ždánic a soupeře rozstřílely v poměru 12:0.

Domácí vstoupili do utkání raketově a do vedení šli hned v první minutě, kdy se trefil Michal Petula Tentýž hráč se prosadil také o čtvrthodiny později a zvyšoval na rozdíl dvou branek.

Do přestávky se do střelecké listiny zapsali Křižka, Drápal, Lecian a Adam Petula. Do kabin se odcházelo za stavu 6:0 a utkání bylo rozhodnuto.

Sobůlky však svého soka nešetřily ani po přestávce a dál střílely góly. V úvodu druhé půle se trefil Bátora, krátce po něm pak své trefy zaznamenali Buštík a Zeman.

Domácí stále neměli dost a desátou branku vstřelil Vrbík, následně své druhé góly v zápase dali Buštík s Křižkou a výsledné skóre se zastavilo dvanácti brankách.

Drtivým vítězstvím se Sobůlky dotáhly na první Žádovice, které však mají nedělní zápas k dobru.

SOBOTA 12.9.2020

III.B třída – 6.kolo

Sokol SOBŮLKY – Kovo ŽDÁNICE B 12:0 (6:0)
Branky: 1´+15´ Petula M., 22´+90´ Křižka, 28´ Drápal, 40´ Lecian, 42´ Petula A., 48´ Bátora, 50´+75´ Buštík, 53´ Zeman, 68´ Vrbík; Rozhodčí: Bittner; ŽK: Skalický (Ždánice B); Diváci: 50

Sobůlky: Možíš – Špičák, Zeman, Vrbík, Vyhňák, Lecian, Drápal, Křižka, Buštík, Konečný, Gajdoš (Petula A., Jahoda, Bátora, Petula M.)

Ždánice B: Svatoň – Koutný, Mlčák, Masařík, Ruban M., Svršek H., Komárek, Svršek M., Hroudný, Mikeska, Skalický (Vaňkát, Macourek, Kořínek, Šimeček, Macháček)

 Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...