Bukovany ztratily v Bojanovicích dvoubrankové vedení

Po poločase vedly Bukovany na hřišti Dolních Bojanovic o dvě branky. Po přestávce se domácím podařilo výsledek otočit a třemi góly za sebou mohli nakonec slavit vítězství 3:2.

NEDĚLE 11.10.2020

Okresní přebor – 10.kolo

SK DOLNÍ BOJANOVICE – Družba BUKOVANY 3:2 (0:2)
Branky: 55´+66´ Bohun, 63´ Blaha – 7´ Vykouk, 43´ Jelínek; Rozhodčí: Chromek; ŽK: Bohun, Geschwandtner S. – Baláž, Kobylka

D. Bojanovice: Bílík – Lekavý, Geschwandtner P., Půlkrábek, Sklenský, Bohun, Blaha, Hubačka, Tomaštík, Siwiec, Pink (Baláš, Dohnálek, Geschwandtner S.)

Bukovany: Urbánek – Šprta, Chromý, Valla R., Beker, Valla P., Baláž, Víšek, Hála, Jelínek, Vašíček P. (Vašíček M., Maruška, Kobylka, Vykouk, Zajden, Hučko)

KOMENTÁŘ BUKOVAN

Kalich hořkosti z posledních zápasů si v Bojanovicích vypíjíme do dna!!

Zápas jsme zahájili aktivně a už v 6 minutě jsme donutili domácí k chybě v rozehrávce, která vedla až k našemu vedoucímu gólu. Poté se hra odehrávala převážně mezi šestnáctkama. A když do poločasu přidal Ruda Jelínek gól na 2:0 a my domácí skoro do ničeho nepustili, byli jsme plní optimismu.

Z omylu nás vyvedl vstup do druhého poločasu a prvních 20 minut kdy jsme 3x inkasovali a rázem to byli my kdo tahal za kratší konec. Nutno říct ,že jsme nezachytili vyšší tempo domácích, byli u všeho dřív a agresivnější v soubojích. A když se to domácím sešlo i s efektivitou, jelikož dali 3 góly že 4 šancí bylo o výsledku rozhodnuto. I když jsme se snažili se zápasem ještě něco udělat a nějaké šance si vypracovali, tak to bylo na gól a na body opět málo.

Zdroj: facebook Družba Bukovany

You may also like...