Šardice si lehce poradily s Mikulčicemi

Jediným sobotním zápasem byl duel Šardic s Baníkem Mikulčice. Oslabení hosté drželi s favoritem krok pouze v prvním poločase, který prohráli jen o dva góly.

Okresní přebor – 7.kolo

FK Šardice – Baník Mikulčice 5:1 (2:0)
Branky: 7´ (PK)+78´ Vacula, 9´ Posolda, 77´+88´ Hučko – 53´ Novák. Rozhodčí: Fridrich – Riedl, Hlavinka. ŽK: Knoflíček, Vacula – Vacenovský L., Novák, Daniel. Diváci: 40

Šardice: Vinca – Kyněra, Knoflíček, Benešovský, Zicháček, Doležal, Hála, Posolda, Šprta, Maruška, Vacula (Košulič, Hučko, Novotný, Brhel, Tóth)

Mikulčice: Novotný – Polák, Čechovský, Flachs, Doza, Vacenovský M., Vacenovský L., Novák, Lipták, Pochylý, Daniel (Šuga)

Mikulčice přijely do Šardic pouze s dvanácti fotbalisty. Přestože Baník zaspal úvod utkání, držel s favoritem krok.

Obě mužstva se nacházela na rozdílných patrech tabulky. Šardice opanují přední místa, Mikulčice se pohybují téměř na samém dně tabulky.

Domácím vyšel vstup do zápasu a už po deseti minutách vedli o dvě branky. Skóre utkání otevřel z pokutového kopu Vacula, kterého napodobil o malou chvíli později Posolda.

Rychlé góly Šardice na dlouhou dobu uspokojily a stanovily také poločasový výsledek.


Po změně stran to byli naopak hosté, kteří se trochu překvapivě dostali zpět do hry. V 53.minutě dal Baníku naději Novák.

Více toho ale Mikulčice nestihly. Závěrečná čtvrthodina patřila Šardicím, které třemi góly rozhodly o svém vítězství.

Během jedné minuty udeřili Hučko s Vaculou. V závěru utkání pak přidal znovu Hučko také svou druhou branku a uzavřel gólový účet.

Šardice se výhrou posunuly na první místo, kde vydrží minimálně do nedělního podvečera. Mikulčice jsou v tabulce předposlední.

[team_standings id=”4818″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...