Bzenec a Kozojídky v pátečních předehrávkách remizovaly

V pátek si své mistrovské zápasy předehrál Bzenec, který nastoupil v Blansku a Kozojídky, jenž hrály v Charvátské Nové Vsi. Obě mužstva vybojovala bod po remízách 1:1.

Fortuna MSD – D (7.kolo)

FK Blansko – Slovan Bzenec 1:1 (1:1)
Branky: 34´ Pšikal – 31´ Kasala. Rozhodčí: Kondler – Přikryl, Hubený. ŽK: Imramovský – Škodík, Horňák, Kasala, Mlýnek. Diváci: 187

Blansko: Záleský – Feik, Závodný, Pšikal, Šplíchal, Kratochvíl (87´ Škrabal), Trtílek, Chloupek (74´ Šmerda), Šmerda, Bokůvka, Imramovský

Bzenec: Kůřil – Mokrý, Košut, Škodík, Šmahaj, Hubr, Horňák, Jüstel, Pelikán (46´ Reška), Kasala, Mlýnek

Domácí fotbalisté se v sezóně před vlastními fanoušky trápí a ještě nevyhráli. Hosté jsou na tom podobně na hřištích soupeřů, kdy nedokázali bodovat.

Očekával se tedy vyrovnaný duel, což se nakonec i potvrdilo. Bzenec udeřil jak první, když jej do vedení poslal po půl hodině hry Kasala.

Náskok však Slovanu vydržel jen tři minuty, za Blansko vyrovnával Pšikal. Druhý poločas už další góly nepřinesl a utkání ta skončilo nerozhodně 1:1.

Blansko dál čeká v domácím prostředí na první výhru, Bzenec naopak poprvé v sezóně bodoval na soupeřově hřišti.


1.B třída, sk. C (7.kolo)

TJ Sokol Char. Nová Ves – SK Kozojídky 1:1 (1:0)
Branky: 25´ Krevňák – 46´ Páleník. Rozhodčí: Rodinger – Šebela, Musil. ŽK: Osička – Páleník, Matuška, Hrbek. Diváci: 250

Char. N. Ves: Elsner – Matějíček, Polášek D. (81´ Polášek K.), Novák, Lošťák, Očovan, Venglovič (75´ Jedlička), Osička, Jurčík, Krevňák, Krmíček (88´ Holota)

Kozojídky: Grombíř – Páleník, Bíla, Vítek (85´ Kurečka), Nekarda, Bančák, Chytka, Fury, Matuška, Hrbek, Cileček

Hosté přijeli na Břeclavsko v roli lídra soutěže a nakonec si odvezli jeden bod. Skóre utkání otevřel Sokol, který se ujal vedení ve 25.minutě po brance Krevňáka.

Kozojídky se za první půli nedokázaly prosadit, ale udeřily krátce po začátku druhého poločasu. Hned po rozehrání se míč dostal k Páleníkovi, jenž dokázal překonat gólmana Elsnera.

Rychlý gól určil konečné skóre zápasu a Kozojídky si svoji pozici v tabulce uhájily. Dotáhnout se na ně může Rajhrad, který v sobotu hostí Strážnici.

Mohlo by se vám líbit...