Bzenec roznesl Havlíčkův Brod a Veselí se dál zmítá v krizi

Na hráče Slovanu Bzenec čekalo domácí divizní utkání s Havlíčkovým Brodem, fotbalisté Veselí nad Moravou přivítali o soutěž níže Ivančice.

MSD-D – 6. kolo

TJ Slovan Bzenec – Havlíčkův Brod 4:0 (1:0)
Branky: 25´ Hubr, 63´ + 88´ Kasala, 74´ Jüstel Rozhodčí: Kolář J. – Hovorka M., Zaplatilová J. Delegát: Volek S. ŽK: Mlýnek – Svoboda, Kubát Diváci: 145

Na Bzenec v domácím prostředí nečekalo lehké utkání, byť se Havlíčkův Brod pohybuje na dně tabulky.

Hráči Slovanu chtěli potvrdit trend letošního ročníku, neboť nikdo si ještě ze Bzence neodvezl ani bod. Soupeři odjížděli s vysokými porážkami.

Po rozpačitém úvodu vstřelil první gól utkání Hubr, když překonal brankáře Kubáta. Dlouhou dobu se diváci ve Bzenci další branky nemohli dočkat.

Jejich čekání skončilo v 63. minutě, když se připomenul domácí kapitán a nejlepší střelec divize Petr Kasala.

Závěr utkání vyšel Bzenci skvěle. V probíhající 74. minutě skóroval Jüstel a upravil na 3:0. A to nebylo všechno. V posledních minutách přidal další úspěšné zakončení Kasala a uzavřel konečný stav utkání.

Krajský přebor – 6. kolo

FC Veselí n/Mor. – FC Ivančice 0:4 (0:2)
Branky: 16´ + 56´ + 83´ Jacko, 37´ Táborský Rozhodčí: Novák P. – Dohnal J., Julínek J. Delegát: Richtr A. BEZ ŽK Diváci: 80

Jestliže Bzenec v domácích utkáních dominuje, o Veselí se to bohužel v letošním ročníku KP říci nedá. Nováček Krajského přeboru tápe po všech směrech a nic na tom nezměnilo ani sobotní utkání s Ivančicemi.

Domácí poprvé inkasovali na začátku druhé čtvrthodiny. Hostující Jacko otevřel skóre a začal svoji gólovou show.

Druhá branka padla ještě v prvním poločase, když brankáře Motyčku překonal Táborský. Pokračování svého gólového představení si nechal Tomáš Jacko na 56. minutu, v níž si připsal úspěšný zásah číslo dva.

Konečnou tečku za utkáním, které Veselí opět nevyšlo, udělal v poslední desetiminutovce opět Jacko a zkompletoval tak hattrick.

Co má vlastně Veselí změnit, jestli chce zachránit zpackaný začátek sezony? Na to se hledá odpověď těžce, příchod útočníka Štefánka nic nezměnil a Veselí se dál potácí na posledním místě.

Mohlo by se vám líbit...