Bzenec udolal Vrchovinu a zvítězil počtvrté v řadě

Fotbalisté Bzence zakončili podzimní část sezóny vítězstvím nad Vrchovinou. Ve vyrovnaném zápase padly tři branky a všechny již v prvním poločase. Na vedoucí branky hostí odpověděl dvěma přesnými zásahy Kasala. Závěr zápasu domácí dohrávali bez vyloučeného Lysoňka.

Divize

Slovan Bzenec – Vrchovina 2:1 (2:1)
Branky: 14´+35´ Kasala – 11´ Kovář. Rozhodčí: Páral – Kolář, Hlubinka. ŽK: Petrucha, Kasala – Bača, Žák. ČK: 80´ Lysoněk (Bzenec). Diváci: 195

Bzenec: Kůřil – Chroměček, Lysoněk, Petrucha, Šmahaj, Škodík, Zůbek (88´ Pyclík), Horňák, Kasala (90´ Mokrý), Mlýnek (71´ Reška), Košut

Vrchovina: Michalek – Polnický, Bača, Vícha, Bodeček, Blažíček R. (70´ Skalník), Sodomka, Poul, Blažíček P., Žák, Kovář

Poslední zápas první poloviny sezóny měl být vyrovnanou partií, neboť obě mužstva držela sérii vítězství. Lépe do utkání vstoupili hosté, které poslal v jedenácté minutě do vedení Kovář.

Slovan se však nenechal zahanbit a už o tři minuty později bylo srovnáno. Hostujícího brankáře poprvé překonal Kasala.
T-shock

Rozhodující okamžik zápasu se zrodil ve 35.minutě, kdy dostal Bzenec do vedení znovu Kasala. Tímto výsledkem skončil také první poločas.

Po přestávce téměř dvě stovky diváků už branku neviděli, přesto mohla Vrchovina v závěru bojovat o body. Deset minut před koncem rozhodčí vyloučil domácího Lysoňka, ale změnu skóre už to nepřineslo.

Bzenec zvítězil počtvrté za sebou a přezimuje na šestém místě divizní tabulky. Vrchovina se drží těsně nad sestupovým pásmem na jedenáctém pozici.

You may also like...