Bzenec uspěl ve Skašticích a má první tři body

První divizní utkání v nové sezóně zvládli fotbalisté Bzence na výbornou. Na hřišti ve Skašticích jim vyšel první poločas a tři vstřelené branky daly základ pro tříbodový zisk. Domácí po přestávce snížili, ale poslední slovo měl Slovan.

Výborný vstup do sezóny předvedl Slovan Bzenec, když dokázal uspět na hřišti SK Skaštice. Díky skvěle odvedené první půli dokázal dovést utkání na úspěšného konce.

Hosty poslal do vedení už v deváté minutě Kasala. O deset minut později se mezi střelce zapsal Čech a půlhodinku hrůzy pro domácí završil svým druhým gólem Kasala.

Skaštice se čestné branky dočkala až v 80.minutě, kdy snížil Glozyga. Poslední slovo ale patřilo Bzenci, když v nastaveném čase přidal čtvrtou branku střídající Venclík.

Bzenec díky hladké výhře a neúplném kole vede tabulku divizní skupiny E. V neděli se hrají zbývající tři zápasy.

DIVIZE – E

TJ Skaštice – Slovan Bzenec 1:4 (0:3)
Branky: 80´ Glozyga – 9´+28´ Kasala, 19´ Čech, 90´ Venclík; Rozhodčí: Poláček – Mikulášek, Ogrodník; Delegát: Bábíček. ŽK: Bubla, Motal, Beneš – Linek, Čech, Vinkler, Venclík. Diváci: 264

Bzenec: Zeman – Čech (90´ Komínek), Vinkler, Šmahaj, Petrucha, Zůbek, Ševčík (87´ Andrýsek), Pelikán, Kasala (64´ Venclík), Mlýnek (79´ Gavenda), Linek

Další sobotní výsledky

Přerov – Kozlovice 2:1 (0:0)

Nové Sady – Hranice 3:2 (1:0)

HFK Olomouc – Strání 0:2 (0:1)

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...