Bzenec zůstal ve skupině E, Skaštice bude jeho prvním soupeřem

Bzenec zůstal ve skupině E osamocen (po přeřazení Hodonína) a jeho prvním soupeřem v novém soutěžním ročníku bude Skaštice. Ve druhém kole pak Slovan na domácím trávníku přivítá soupeře z Přerova. Soutěž startuje o víkendu 8.-9..srpna 2020.

Divize MSD – E 

Rozlosování podzimní části soutěže

1.kolo 09.08.2020 

Nové Sady – Hranice
Šumperk – Vsetín
Všechovice – Brumov
HFK Olomouc – Strání
Slavičín – Valašské Meziříčí
Skaštice – Bzenec
Přerov – Kozlovice

2.kolo 16.08.2020 

Hranice – Kozlovice
Bzenec – Přerov
Valašské Meziříčí – Skaštice
Strání – Slavičín
Brumov – HFK Olomouc
Vsetín – Všechovice
Nové Sady – Šumperk

3.kolo 23.08.2020 

Šumperk – Hranice
Všechovice – Nové Sady
HFK Olomouc – Vsetín
Slavičín – Brumov
Skaštice – Strání
Přerov – Valašské Meziříčí
Kozlovice – Bzenec

4.kolo 30.08.2020 

Hranice – Bzenec
Valašské Meziříčí – Kozlovice
Strání – Přerov
Brumov – Skaštice
Vsetín – Slavičín
Nové Sady – HFK Olomouc
Šumperk – Všechovice

5.kolo 06.09.2020 

Všechovice – Hranice
HFK Olomouc – Šumperk
Slavičín – Nové Sady
Skaštice – Vsetín
Přerov – Brumov
Kozlovice – Strání
Bzenec – Valašské Meziříčí

6.kolo 13.09.2020

Hranice – Valašské Meziříčí
Strání – Bzenec
Brumov – Kozlovice
Vsetín – Přerov
Nové Sady – Skaštice
Šumperk – Slavičín
Všechovice – HFK Olomouc

7.kolo 20.09.2020 

HFK Olomouc – Hranice
Slavičín – Všechovice
Skaštice – Šumperk
Přerov – Nové Sady
Kozlovice – Vsetín
Bzenec – Brumov
Valašské Meziříčí – Strání

8.kolo 27.09.2020

Hranice – Strání
Brumov – Valašské Meziříčí
Vsetín – Bzenec
Nové Sady – Kozlovice
Šumperk – Přerov
Všechovice – Skaštice
HFK Olomouc – Slavičín

9.kolo 04.10.2020 

Slavičín – Hranice
Skaštice – HFK Olomouc
Přerov – Všechovice
Kozlovice – Šumperk
Bzenec – Nové Sady
Valašské Meziříčí – Vsetín
Strání – Brumov

10.kolo 11.10.2020 

Hranice – Brumov
Vsetín – Strání
Nové Sady – Valašské Meziříčí
Šumperk – Bzenec
Všechovice – Kozlovice
HFK Olomouc – Přerov
Slavičín – Skaštice

11.kolo 18.10.2020 

Skaštice – Hranice
Přerov – Slavičín
Kozlovice – HFK Olomouc
Bzenec – Všechovice
Valašské Meziříčí – Šumperk
Strání – Nové Sady
Brumov – Vsetín

12.kolo 25.10.2020 

Hranice – Vsetín
Nové Sady – Brumov
Šumperk – Strání
Všechovice – Valašské Meziříčí
HFK Olomouc – Bzenec
Slavičín – Kozlovice
Skaštice – Přerov

13.kolo 01.11.2020 

Přerov – Hranice
Kozlovice – Skaštice
Bzenec – Slavičín
Valašské Meziříčí – HFK Olomouc
Strání – Všechovice
Brumov – Šumperk
Vsetín – Nové Sady

Zdroj: souteze.fotbal.cz