Kozojídky uštědřily Kostelci na cestu 10 branek

Hráči Kozojídek museli rychle zapomenout na prohru ve Vnorovech, neboť již od 10:00 hostili v rámci předposledního podzimního kola Kostelec. Nutnost výhry podtrhoval i fakt, že druhé Vnorovy odpoledne zajížděly do Svatobořic.

Okresní přebor – 13.kolo

SK Kozojídky – SK Kostelec z.s. 10:0 (4:0)
Branky: 11´ Nekarda, 18´+61´+65´+70´+77´ Březina, 21´ Vítek, 32´ Fury, 53´+58´ Janíček Rozhodčí: Moravčík Matěj – Knotek Tomáš, Čikl Bohumil ŽK: Borkovec (Kostelec) Diváci: 100

Kozojídky: Grombíř – Hrbek, Gloza, Vítek, Slovák, Nekarda, Březina, Kurečka (30´Grossman), Fury, Matuška, Janíček

Kostelec: Hudec – Lochman, Černý, Borkovec, David, Horák, Lecián, F. Kvaltin, Kučera, Horák, J. Kvaltin

Kozojídky daly kompletně zapomenout na nepovedené utkání již v první půli. Nejprve udeřil zkušený záložník Nekarda v 11. minutě. Nejúspěšnější střelec domácích O. Březina přidal přesný zásah po 18 odehraných minutách.

Domácí fanoušci si ani nemuseli sedat, neboť běžela 21. minuta a další branka domácích, tentorkát se o ni postaral Vítek. Po půl hodině opustil hřiště Kurečka, nicméně na domácích to nebylo znát a Milan Fury ve 32. minutě překonal hostujícího brankáře Hudece.

Pohodlný náskok domácích tak vydržel až do konce první půle.

T-shock

Druhá půle již byla plně v režii domácích, ihned v 53. minutě se prosadil Janíček, tentýž hráč se prosadil i o 5 minut později, když zvyšoval skóre na 6:0.

Od 60. minuty přišla čtvrt hodina hry, která celá patřila především domácímu střelci Březinovi. Svůj druhý zásah v zápase přidal v 61. minutě, hattrick završil úspěšným zásahem z minuty 65.

Kapitán domácích a nejúspěšnější střelec okresního přeboru udeřil opět v 70. minutě a následnou branku završil svůj další skvělá počin. Kozojídky se tak i nadále drží na prvním místě, přičemž zvýšily náskok na Vnorovy.

Mohlo by se vám líbit...