Další výhru Strážnice zařídil Lípa

Hráči Strážnice se stále snaží odrazit od spodních pater tabulky a zajistit si tak setrvání v soutěži. V neděli uspěli na břeclavsku, když zvítězili v Charvátské Nové Vsi.

I.B. třída sk. C – 21.kolo

Charvátská Nová Ves Strážnice 1:4 (1:2)
Branky: 11´ Polášek – 12´ Paška, 37´+58´+78´ Lípa Rozhodčí: Kugler Patrik – Papuga David, Budovič Pavel Delegát: Koráb Marcel ŽK: Ivančic, Polášek, Lošťák, Očovan, Osička, Šanda, Matějíček – Vávra, Paška Diváci: 268

Ch. Nová Ves: Elsner – Ivančic, Polášek, Lošťák, Očovan, Venglovič (85´ Střítecký), Osička, Šanda (46´ Matějíček), Jedlička, Polášek, Radkovič

Strážnice: Píža – Gajda, Lípa (89´ Striby), Čech, Černoch, Soukup, Vávra, Chlud, Paška, Mašina, Harašta

Další záchranářská mise se nezačala pro hráče Strážnice vůbec dobře, po 11 minutách se dokázal prosadit Polášek. Hosté však skvěle zareagovali a vrátili se brankou o minutu později zpět do zápasu.

Pak přišly chvíle, které hráči ze Strážnice v letošním ročníku postrádaly – střelecké příspěvky Tomáše Lípy. První branku utkání si útočník Strážnice připsal ve 37. minutě.

T-shock

Vedení v hostů v druhé půli navýšil opět Lípa, když překonal brankáře Elsnera v 58. minutě. Ostré utkání, ve kterém sudí Kugler musel udělit celkově 9 žlutých karet (z toho 7 domácím) nabídlo ještě jednu branku. Do sítě domácí zkompletoval hattrick Tomáš Lípa, běžela 78. minuta a hosté měli důležité 3 body na půdě silného celku na dosah.

Důležité vítězství drží šance Strážnice na udržení příslušnosti I.B. třídy.

Mohlo by se vám líbit...