Další bodová ztráta pro béčko Hroznové Lhoty

Z trojice předních týmů ve III.C třídě začíná pomalu ztrácet aktuálně třetí Tasov. V sobotu fotbalisté béčka Hroznové Lhoty jen remizovali v Hrubé Vrbce.

III.C třída – 18.kolo

Horňácko Hrubá Vrbka – Sokol Hroznová Lhota B 1:1 (1:1)
Branky: 31´ Drábek – 40´ Náhlík. Rozhodčí: Lipár. ŽK: Drábek, Horák – Bartošek. Diváci: 60

Hr. Vrbka: Kováčik – Prachař, Bajko F., Kutálek, Bajko P. (85´ Sládek), Peprna, Drábek, Blažek P., Blažek J., Horák, Slovák, Janás

Hr. Lhota B: Jurásek – Suchý, Nekarda, Uher, Neumann (83´ Smetka), Bartošek, Durna, Kašpárek (61´ Kolacia), Náhlík, Jegla L., Jegla M. (76´ Frolek)

Po porážce od Zarazic si chtěl Tasov spravit chuť a z Hrubé Vrbky přivést nějaké body, nejlépe tři. Domácí však byli proti a s favoritem uhráli remízu.

Na úvodní branku se čekalo do něco málo přes polovinu první půle. A bylo to právě Horňácko, které šlo do vedení, když se mezi střelce zapsal Drábek.

Radost z vedení však domácím vydržela necelých deset minut a ještě před odchodem do kabin srovnal Náhlík.Po změně stran už se ani jednomu mužstvu nepodařilo strhnout vítězství na svou stranu a body se tak podělily.

Hrubá Vrbka si drží formu z posledních zápasů, když neprohrála třetí utkání za sebou a vybojovala v nich sedm bodů.

Po porážkách od Suchova a KENu Veselí přišla pro Tasov další ztráta v podobě remízy v Hrubé Vrbce. Na první místo ztrácí rezerva Hroznové Lhoty čtyři body a navíc má Radějov utkání k dobru.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...