Dambořice rozhodly o výhře nad Slavojem Moravany v druhé půli

Dambořice drží stále 3. pozici v rámci Okresního přeboru a snaží se stíhat dvojici nejlepších Vnorovy a Kozojídky. Slavoj Moravany má úplně jiné starosti, tým se drží na poslední pozici s bilancí 1 výhry, 3 remíz a 8 porážek.

Okresní přebor – 12. kolo

Slavoj Moravany – Sokol Dambořice 0:5 (0:1)
Branky:
24´Matula, 55´Luskač, 58´+ 63´Gistr, 79´Maleňák Rozhodčí: Zámečník Michal – Rybecký Marek, Hrbáček Josef Delegát: Barák Mojmír ŽK: Drobilík – Luskač, Půček Diváci: 79

Moravany: Strmiska – Kalinec, Bařina, Pimek (61´Šeďa), Buštík, Měsíček, Drobilík, Pintera, Vaculík, Zýbal, Novák

Dambořice: Pávek – Chládek, Švaňhal, Vytrhlík (80´Dvorský), Počta, Luskač (66´Bukovský), Půček, Suchánek (78´Kachlíř), Maleňák, Matula (60´Hovězák), Gistr

Zpočátku to vypadalo na vyrovnané utkání, byť se utkávaly týmy s odlišnou spokojeností na průběh sezóny. Skóre se začalo měnit až po úvodních 20 minutách. Bylo to právě 24. minuta, která změnila stav utkání, za hosty se prosadil mladý Václav Matula. Bohužel se 70 diváků v první půli již branky nedočkalo.

T-shock

Góly začaly padat až od 55. minuty, kdy se prosadil Jakub Luskač. V 58. minutě vedli hosté již 3:0, když si branku připsal i Martin Gistr.

Nezůstalo jen u jedné, tentýž hráč dokázal překonat domácího brankáře Strmiska i v 63. minutě. Hosté v té chvíli již s přehledem kontrolovali zápas a šli si za dalším vítězstvím.

Poslední branka padla v 79. minutě, autorem byl Tomáš Maleňák, jenž upravil na konečných 5:0 pro Dambořice, ty ještě čekají na podzim dva domácí zápasy se Ždánicemi a následně se Spartakem Svatobořice. Moravany čekají dva náročné zápasy na půdě Vracova a Lipova.

Mohlo by se vám líbit...