Vracov po vysoké výhře opustil poslední místo

Druhou výhru v sezóně zaznamenali fotbalisté Vracova, když v domácím prostředí porazili celkem snadno Sobůlky 5:0. Hattrickem se na tříbodovém vítězství podílel Lukáš Říha. Vracov se díky tomu posunul na 10. místo  tabulky.

Okresní přebor – 7.kolo

FC Vracov – Sokol Sobůlky 5:0 (2:0)
Branky: 38´+44´+54´ Říha, 78´ Otépka, 85´ Kadleček. Rozhodčí: Blažková – Horňáček, Čikl. ŽK: Schwarzer – Klimeš, Petula Adam. Diváci: 150

Vracov: Merkl – Sedlák (68´ Kadleček), Schwarzer (73´ Cizler), Mlček (85´ Pres), Šona, Loprais Š. (64´ Otépka), Říha (79´ Kocurek), Herzán, Kudlík J., Chytka, Kudlík T.

Sobůlky: Kůřil – Zeman (46´ Štipčák), Vyhňák, Lecián, Drápal (46´ Gajdoš), Hrazdílek, Buštík, Klimeš, Petula A., Bátora (67´ Vrbík), Petula M.

V sobotním jediném zápase okresního přeboru se utkaly celky ze samého spodku tabulky. Lépe se zápas podařil Vracovu, který Sobůlkám nedal šanci a hladce zvítězil.

Diváci na úvodní branku musel čekat téměř až do závěru prvního poločasu, ale dočkali se a hned dvou za sebou. Až 38. minuta přinesla první změnu skóre a Říha poslal domácí tým do vedení.

Ještě do přestávky tentýž hráč dokázal vstřelit druhý gól a Vracovu přinesl uklidnění v podobě dvoubrankové náskoku.

T-shock
Říha si střeleckou pohodu přinesl také do druhého poločasu a po deseti minutách svým třetím zásahem zvyšoval na rozdíl tří branek.

Další góly si vracovští fotbalisté nechali do závěrečné čtvrthodiny a postarali se o ně střídající hráči. V 78. minutě zvyšoval na 4:0 Otépka, který byl na hřišti  sotva patnáct minut.

Poslední slovu si vzal pět minut před koncem Kadleček a zpečetil zkázu Sobůlek. Sokolu se střelecky nedařilo a jen potvrdil svou mizérii, co se týče nejhoršího útoku v soutěži.

Mohlo by se vám líbit...