Debakl Lovčic na hřišti Vřesovic, padlo třináct gólů

Po sobotních zápasech tady máme opět výsledek, který poutá pozornost. Vřesovice přivítaly Lovčice a ty odjely s pořádným výpraskem. Lídr III.B třídy deklasoval poslední mužstvo tabulky 13:0.

III.B třída – 4.kolo

Sokol Vřesovice – Sokol Lovčice 13:0 (4:0)
Branky: 13´+32´+55´+75´+78´ Možíš Z., 41´+47´+49´+51´ Možíš L., 39´ Sležek, 54´ Donátek J., 71´(PK)+88´ Jakubíček. Rozhodčí: Zíma Zbyněk. ŽK: Stach, Uhýrek F. (oba Lovčice). ČK: 86´ Žáček – 33´ Stach. Diváci: 60

Vřesovice: Kopecký – Zelenka, Sležek, Molek, Donátek J., Donátek M., Červenka, Pazdera, Merta, Možíš Z., Možíš L. (Jakubíček, Janča, Žáček)

Lovčice: Stach – Uhýrek F., Růžička, Strmiska, Divácký, Voříšek, Pavlica, Uhýrek T., Nesvatba, Směřička, Prygl (Klíč, Fronek, Kos, Mokrý, Jetelina)

Zápas kočky s myší, i tak by se dal charakterizovat duel prvních Vřesovic s posledními Lovčicemi. První poločas nenaznačoval, že by mělo padnout až tak moc branek.

Skóre utkání otevřel po necelé čtvrthodině Zdeněk Možíš. Tentýž hráč pak ve 32.minutě zvyšoval na rozdíl dvou branek.

Poté se nechal vyloučit hostující brankář Stach a oslabil tak hostující mužstvo, které tak muselo hrát téměř hodinu o jednoho hráče v poli méně.

Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, Kritika HR v přerušené hře s hanlivým výrazem slovy ty si úplný debil ty magore bez do piče ty zmrde počkej po zápase atd…

V závěru první půle se mezi střelce zapsal Sležek a chvíli po něm poprvé přesně zamířil také Lukáš Možíš. Do kabin se tak odcházelo za stavu 4:0.

Také po změně stran pokračovala hra pouze na jednu branku. Třikrát se během čtyř minut trefil Lukáš Možíš a skóre bylo rázem 7:0. A to běžela pouze 51.minuta.

Další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Během mezi se prosadili Josef Donátek a Zdeněk Možíš a další hattrick byl na světě.

Pak nastal gólový půst a změna skóre přišla až za dalších patnáct minut. A znovu to byly branky, které šly krátce po sobě.

Jakubíček proměnil pokutový kop a po něm se dvakrát trefil Zdeněk Možíš, pro kterého to byl čtvrtý a pátý gól v zápase.

Dvě minuty před koncem zpečetil výsledek svou druhou brankou Jakubíček, jenž uzavřel debakl Lovčic na  13:0.

[team_standings id=”4907″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]