Debakl Mikulčic na hřišti Starého Poddvorova

V sobotu začal okresní přebor a hrálo se jediné utkání. Fotbalisté Starého Poddvorova vyzvali na domácím trávníku Mikulčice. Zápas skončil drtivým vítězstvím domácích borců.

OKRESNÍ PŘEBOR – 1.KOLO

TJ STARÝ PODDVOROV – TJ MIKULČICE 6:0 (4:0)

Branky: 1´+46´ Skočík, 8´+20´ Kašík, 17´+75´ Veselský. Rozhodčí: Zima J. – Zima Z., Bittner. ŽK: Král (Mikulčice). Diváci: 100

SESTAVY

St. Poddvorov: Jaroš – Blaha, Vacenovský, Konečný, Tesař, Frolec, Albert, Gertner, R., Veselský, Lacko, Mazůch (Skočík, Horný, Kašík, Bařina, Gertner J.)

Mikulčice: Fučík – Zachara, Rech, Repka, Král, Lipták, Jánoš, Bohunský, Pitzinger, Urbánek, Kuchynka (Brablc, Macůrek, Šebestík, Poláček, Svobodník)

REPORT ZE ZÁPASU

Úvodní minuty zápasu se hostům vůbec nevydařily. Hned z první šance udeřilo a Skočík poslal domácí tým do vedení už v první minutě.

V 8.minutě to bylo už o dva góly, když přesně zamířil kapitán Kašík. Hosté nestíhali a inkasovali další góly. V 17. minutě se poprvé v zápase trefil Veselský.

Dvacet minut hrůzy pro Mikulčice završil Kašík, pro kterého to byla druhá branka v zápase. Stav 4:0 ve 20.minutě znamenal, že bylo prakticky po zápase.

Stejně jako začal samotný zápas, se odvíjel také druhý poločas. Hosté byli zřejmě myšlenkami ještě v šatně a znovu inkasovali z první akce. Pátou trefu zařídil Skočík, také on se prosadil podruhé.

Úmorné vedro fotbalu příliš nepřálo, přesto si diváci přišli na své a viděli ještě jeden gól. Čtvrthodiny před koncem přidal šestý zásah, a svůj druhý, Veselský.

Poddvorov si došel jasnou výhrou pro zasloužené tři body, Mikulčice dostaly v úvodu sezóny pořádnou facku.

[team_standings id=”9421″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]