Debakl od Veselí schytal Vyškov “B”

Na veselské fotbalisty čekal další těžký soupeř v jarní části I.A třídy, v dnešním utkání hostili svěřenci trenéra Hrotka Vyškov “B”.

I.A třída sk. B – 21. kolo

FC Veselí – Vyškov “B” 9:0 (6:0)
Branky: 3´ + 16´ Pollák, 19´ + 51´ + 67´ Joch, 25´ Radmil, 33´ + 37´ Janík, 76´ Vaďura Rozhodčí: Urbánek Martin – Knecht Milan, Vinklárek Filip Delegát: Strouhal Miroslav ŽK: Chubirka ČK: Schindler (24´, Vyškov) Diváci: 50

Veselí: Motyčka – Symerský, Joch (71´ Růžička), Valenta (29´ Hodonský), Radmil, Pollák (74´ Komínek, Klimek (67´ Smějsa), Šebesta, Janík (55´ Vaďura), Hodonský, Bohumil

Vyškov: Štěpán – Mach, Schindler, Šoupal, Hladký, Surala, Lička, Chubirka, Gottvald, Kudýn, Fialka

Vyškovští hráči sice přijeli do Veselí s pocity vítězství v minulém kole nad Blatnicí, ovšem ve Veselí se očekával opačný vývoj, obzvláště za předpokladu, že Vyškov měl v oficiálním zápise zapsaných pouze 11 hráčů, tudíž bez možnosti střídání.

Veselí vlétlo do utkání proti svému soupeři skvěle, nejlepší střelec domácích a kapitán Adam Pollák otevřel stav již ve 3. minutě. Tentýž hráč se dokázal prosadit i v 16. minutě. Další branka byla k vidění v 19. minutě, tentokrát se o ni zasloužil David Joch, jenž dostal příležitost v základní sestavě.

Aby neměl Vyškov problémů dost, nechal se vyloučit hostující Schindler za zmaření jasné brankové příležitosti, běžela 24. minuta. Veselský středopolař Radmil dokázal úspěšně zakončil o minutu později a tedy po 25 odehraných minutách vedlo Veselí již 4:0.

Chvíle oslav po brankách se dostaly i Michalu Janíkovi, který do sítě Vyškova skóroval ve 33.  a 37. minutě. Veselský náskok tak po první půli činil 6 branek.Neuběhlo ani 10 minut z druhého poločasu, když se dokázal David Joch prosadit podruhé. Přišla 67. minuta a tentýž hráč zkompletoval hattrick, kterým si výrazně řekl o základní sestavu. Dvougólový střelec Janík přenechal po 55 minutách své místo Martinu Vaďurovi, který se do listiny střelců zapsal zásahem z 76. minuty.

Všechno tedy směruje ke vzájemnému duelu Veselí a Krumvíře za 14 dní, které hostí právě fotbalisté Veselí na svém stadionu a bude se v něm možná do značné míry rozhodovat o prvenství v I. A třídě.

Mohlo by se vám líbit...