Debakl Tasova na hřišti Vnorov, Kočišové dali osm branek

Nevídaný debakl schytal nováček Tasova na hřišti favorizovaných Vnorov, hosté si odvezli debakl 12:0. Na výhře domácího výběru se největší měrou podíleli Lukáš a Michal Kočišové, kteří zaznamenali po čtyřech gólech.

Okresní přebor

Agro VNOROVY– Sokol HROZNOVÁ LHOTA B 12:0 (3:0)
Branky: 21´+27´+50´+52´ Kočiš Lukáš, 35´+49´+61´+86´ Kočiš Michal, 55´ Růžička, 72´ Motyčka Jiří, 79´ Zachar, 83´ Slavík. Rozhodčí: Chromek – Marada, Lipár. Bez ŽK. Diváci: 100

Vnorovy: Motyčka M. – Janda, Grabec, Motyčka Jiří, Kočiš L., Kočiš M., Vyskočil, Bittner, Janoušek, Pavlíček, Růžička (Zachar, Petrucha, Slavík, Motyčka Jan, Rybka)

Hr. Lhota B: Jurásek – Suchý, Lipčík, Uher, Kašpárek, Vaverka, Bíla O., Bartošek, Pravda Jar., Náhlík, Bíla P. (Pravda Jiří, Pavlica, Nálepa)

Nejlepší útok i obrana, to je prozatím vizitka lídra soutěže. Svoji pozici Vnorovy potvrdili také v sobotním duelu s Tasovem a soupeři nedali sebemenší šanci na úspěch.

První půle nenaznačovala, že utkání může skončit tak drtivým vítězstvím domácího výběru. O tři branky se podělili Lukáš Kočiš, trefil se dvakrát a Michal Kočiš, ten přidal jeden gól.


Po změně stran už to byl střelecký koncert v podání favorita utkání a hosté inkasovali jen gól za druhým. Střelecky se dařilo zejména Lukáši a Michalu Kočišovým, kteří dali každý po čtyřech brankách.

Mezi střelce se zapsali také Jiří Motyčka, Růžička, Zachar a Slavík. Hostující fotbalisté, jenž mají v kádru rovněž výborné střelce, tentokrát vyšli naprázdno.

[team_standings id=”13493″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...