Disciplinární komise OFS vynesla tresty

V posledních kolech se nám opět v několika zápasech vylučovalo a tak přišly na řadu tresty. Nejhůře dopadl Antonín Náhlík (Hroz. Lhota B), který si nezahraje tři soutěžní utkání a sezóna pro něj skončila.

Tresty

Antonín Náhlík (Hroz. Lhota B) – 3 SU NEPO

Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, HNCH – úmyslné podražení soupeře zezadu v nepřerušené hře mimo souboj o míč (hráč nebyl zraněn, utkání dohrál).

Martin Bednařík (Moravany) – 2 SU NEPO

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 50 minuta Projevy nespokojenosti a protestování.Kritika AR2 v přerušené hře bez hanlivých výrazů.¨¨To snad není možné.Hráč přiběhl k AR2

Libor Bohůn (St. Poddvorov) – důtka

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, Hráč č.16 – Zmaření zjevné brankové možnosti soupeře úmyslným hraním rukou. Za stavu 7:0, 35 metrů od své vlastní branky.

Patrik Steinhübel (Žádovice) – 500 kč

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 1.žk – 3.min. podražení zboku v souboji o míč v nepřerušené hře, soupeř nezraněn 2.žk+čk zmaření slibně se rozvíjející útočné akce ve 25. minutě utkání úmyslným hraním rukou za stavu 0-0