Divizní Bzenec zabral a snadno porazil Břeclav

Ve druhém kole divize si fotbalisté Bzence spravili chuť a odčinili porážku z úvodního zápasu. V domácím prostředí přehráli Břeclav a získali první body v sezóně.

Fortuna divize MSD – D (2.kolo)

Slovan Bzenec – MSK Břeclav 4:1 (2:1)
Branky: 24´ Horňák, 27´ Pelikán, 47´ Reška, 90´ (PK) Kasala – 17´ Musil. Rozhodčí: Hájek – Buček, Sedláček. ŽK: Mokrý, Petrucha – Musil, Ianosteac, Smejkal. Diváci: 220

Bzenec: Maňák – Mokrý, Košut, Petrucha, Šmahaj, Hubr, Horňák, Reška (79´ Jüstel), Pelikán, Kasala, Mlýnek

Břeclav: Junas – Hloch, Simandl, Kriston (60´ Nemec), Netopilík, Vukič, Fiala (11´ Ulehla), Musil, Smejkal, Martinovič, Ianosteac

První kolo divize měly oba týmy značně odlišné. Zatímco Břeclav si doma poradila s Tišnovem, Bzenec musel skousnout debakl na hřišti Polné.

Domácí utkání však Slovan zvládl o poznání lépe a dokázal si udobřit vlastní fanoušky, kterých na zápas dorazilo více než dvě stovky.

Byli to ale hosté, kterým se podařilo překonat brankáře Maňáka. V 17.minutě se míč dostal k Musilovi a ten zamířil přesně.

Bzenec bojoval a odměnou mu byla vyrovnávací branka Horňáka, která přišla už o sedm minut později. Za další tři minuty už domácí vedli, Junase v brance Břeclavi překonal Pelikán.

Domácí dokázali během tří minut výsledek otočit a do kabin odcházeli s náskokem jedné branky.

Neuběhly ani dvě minuty z druhého poločasu a náskok domácích fotbalistů navýšil Reška a Slovan tak vedl už o dvě branky.

Další šance však dlouho zůstávaly nevyužity a ani jedno mužstvo se nedokázalo střelecky prosadit. Diváci se však dočkali ještě jednoho gólu.

V samém závěru utkání kopal Bzenec penaltu, kterou proměnil domácí kapitán Kasala a dal výsledku konečnou podobu.

Mohlo by se vám líbit...