Divizní dohrávka Bzence skončila remízou

V pondělí proběhla divizní dohrávka Bzence ve Staré Říši. První jarní kolo bylo koncem března pro nezpůsobilý terén odloženo. Slovan v zápase dvakrát vedl, ale nakonec bral jen bod za remízu 3:3.

Divize – dohrávka 17.kola

Stará Říše – Slovan Bzenec 3:3 (2:3)
Branky: 11´ Ujčík, 13´ Dvořák, 69´ Bajer – 6´ Šmahaj, 25´ Zůbek, 34´ Mokrý. Rozhodčí: Buček – Marek, Kolář. Bez ŽK. Diváci: 135

Stará Říše: Jícha – Chlumský, Ujčík, Hekerle, Dvořák, Severa, Vodáček, Plichta (57´ Vacek), Pokorný (82´ Kelbler), Vácha (48´ Bajer), Rygl

Bzenec: Mrkvica – Mokrý (75´ Kůřil), Chromeček, Šmahaj, Škodík, Zůbek, Horňák, Reška, Sasínek, Kasala, Mlýnek

Fotbalisté Bzence měli v nohách sobotní zápas v Holešově, přesto do utkání vstoupili lépe. Skóre otevřel už v šesté minutě Šmahaj.

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a přišla záhy, navíc byla dvojitá. Během dvou minut se domácím podařilo výsledek otočit.

Nejprve vyrovnával Ujčík a krátce po něm výsledek otáčel Dvořák. Ani toto skóre však dlouho nevydrželo.Hostům se podařilo dvěma přesnými zásahy znovu zvrátit výsledek na svoji stranu. Ve 25.minutě zařídil vyrovnávací branku Zůbek a o deset minut později Bzenec po brance Mokrého vedl.

První poločas nabídl divákům zajímavou podívanou s pěti góly. Každé z mužstev si užilo chvilkové vedení, Slovan dokonce dvakrát.

Po přestávce už se gólostroj na obou stranách zadrhl. Hosté nedokázali udržet nadějné vedení a v 69.minutě inkasovali od střídajícího Bajera.

Vyrovnávací branka Staré Říše byla navíc tou poslední, která v zápase padla. Bzenec tak na půdě předposledního týmu tabulky uhrál jen bod.

Mohlo by se vám líbit...