Divizní Hodonín je zpět ve skupině D, zahajuje s Lanžhotem

Fotbalisté Hodonína se po roce přesouvají z divizní skupiny E do skupiny D. Sezónu odstartují o víkendu 8.-9.srpna 2020 na hřišti Lanžhota, ve druhém kole vyzvou o týden později Start Brno.

Divizní soutěž startuje o víkendu 8.-9.srpna 2020 a končí první listopadový víkend, v podzimní části se odehraje 13.kol. Hodonín, které se netají postupovými ambicemi začne v Lanžhotě a následně přivítá na svém hřišti nováčka ze Startu Brno.

Divize MSD – D

Rozlosování podzimní části soutěže

1.kolo 09.08.2020

Havlíčkův Brod – Polná
Velká Bíteš – Tasovice
Ždírec n/Doubravou – Humpolec
Břeclav – Zbrojovka Brno B
Lanžhot – Hodonín
Start Brno – Žďár n/Sázavou
Bystřice n/Pernštejnem – Stará Říše

2.kolo 16.08.2020 

Polná – Stará Říše
Žďár n/Sázavou – Bystřice n/Pernštejnem
Hodonín – Start Brno
Zbrojovka Brno B – Lanžhot
Humpolec – Břeclav
Tasovice – Ždírec n/Doubravou
Havlíčkův Brod – Velká Bíteš

3.kolo 23.08.2020 

Velká Bíteš – Polná
Ždírec n/Doubravou – Havlíčkův Brod
Břeclav – Tasovice
Lanžhot – Humpolec
Start Brno – Zbrojovka Brno B
Bystřice n/Pernštejnem – Hodonín
Stará Říše – Žďár n/Sázavou

4.kolo 30.08.2020 

Polná – Žďár n/Sázavou
Hodonín – Stará Říše
Zbrojovka Brno B – Bystřice n/Pernštejnem
Humpolec – Start Brno
Tasovice – Lanžhot
Havlíčkův Brod – Břeclav
Velká Bíteš – Ždírec n/Doubravou

5.kolo 06.09.2020 

Ždírec n/Doubravou – Polná
Břeclav – Velká Bíteš
Lanžhot – Havlíčkův Brod
Start Brno – Tasovice
Bystřice n/Pernštejnem – Humpolec
Stará Říše – Zbrojovka Brno B
Žďár n/Sázavou – Hodonín

6.kolo 13.09.2020 

Polná – Hodonín
Zbrojovka Brno B – Žďár n/Sázavou
Humpolec – Stará Říše
Tasovice – Bystřice n/Pernštejnem
Havlíčkův Brod – Start Brno
Velká Bíteš – Lanžhot
Ždírec n/Doubravou – Břeclav

7.kolo 20.09.2020 

Břeclav – Polná
Lanžhot – Ždírec n/Doubravou
Start Brno – Velká Bíteš
Bystřice n/Pernštejnem – Havlíčkův Brod
Stará Říše – Tasovice
Žďár n/Sázavou – Humpolec
Hodonín – Zbrojovka Brno B

8.kolo 27.09.2020 

Polná – Zbrojovka Brno B
Humpolec – Hodonín
Tasovice – Žďár n/Sázavou
Havlíčkův Brod – Stará Říše
Velká Bíteš – Bystřice n/Pernštejnem
Ždírec n/Doubravou – Start Brno
Břeclav – Lanžhot

9.kolo 04.10.2020 

Lanžhot – Polná
Start Brno – Břeclav
Bystřice n/Pernštejnem – Ždírec n/Doubravou
Stará Říše – Velká Bíteš
Žďár n/Sázavou – Havlíčkův Brod
Hodonín – Tasovice
Zbrojovka Brno B – Humpolec

10.kolo 11.10.2020 

Polná – Humpolec
Tasovice – Zbrojovka Brno B
Havlíčkův Brod – Hodonín
Velká Bíteš – Žďár n/Sázavou
Ždírec n/Doubravou – Stará Říše
Břeclav – Bystřice n/Pernštejnem
Lanžhot – Start Brno

11.kolo 18.10.2020 

Start Brno – Polná
Bystřice n/Pernštejnem – Lanžhot
Stará Říše – Břeclav
Žďár n/Sázavou – Ždírec n/Doubravou
Hodonín – Velká Bíteš
Zbrojovka Brno B – Havlíčkův Brod
Humpolec – Tasovice

12.kolo 25.10.2020 

Polná – Tasovice
Havlíčkův Brod – Humpolec
Velká Bíteš – Zbrojovka Brno B
Ždírec n/Doubravou – Hodonín
Břeclav – Žďár n/Sázavou
Lanžhot – Stará Říše
Start Brno – Bystřice n/Pernštejnem

13.kolo 01.11.2020 

Bystřice n/Pernštejnem – Polná
Stará Říše – Start Brno
Žďár n/Sázavou – Lanžhot
Hodonín – Břeclav
Zbrojovka Brno B – Ždírec n/Doubravou
Humpolec – Velká Bíteš
Tasovice – Havlíčkův Brod

Zdroj: souteze.fotbal.cz

You may also like...