Divizní Hodonín zahájil přípravu porážkou od Vyškova

Fotbalisté divizního Hodonína vstoupili do herní přípravy porážkou na hřišti druholigisty z Vyškova. O výsledku rozhodla již první půle, ve které domácí mužstvo vstřelilo tři branky a utkání si pohlídalo.

SOBOTA 15.1.2022 (11:00, UT Vyškov)

MFK VYŠKOV (FNL) – FK HODONÍN (DIVIZE) 3:0 (3:0)
Branky: 10´ Jambor, 20´ Hanuš, 30´ Burac

MFK Vyškov: Vitásek – Oulehla (70.Olšanský), Smrčka, Štěpánek (46.Sikira), Hanuš (30.Ilko) – Todorič (46.Moučka), Langer (70.Zimmermann) – Martiník (46.Skopenko), Jambor, Lacík – Burac (30.Macej)

Lídr divize D se na umělé trávě ve Vyškově nedokázal střelecky prosadit a na domácí výběr nestačil. Vše podstatné se událo již v prvním poločase, kdy padly všechny tři branky. Další utkání sehraje Hodonín ve středu 26.ledna od 18:00 proti třetiligové Kroměříži.

„Bylo to dobré vyústění prvního kondičního týdne, bylo vidět, že si kluci zahráli s chutí,“ hodnotil první domácí přípravný zápas kouč Trousil. Hodonín postavil nejsilnější jedenáctku, co mohl, ale dokázali jsme ho přehrát. Měli jsme velké šance a soupeře jsme nepouštěli do zakončení. Druhá půle přinesla změny, nebyli jsme tak suverénní, ale šance byly,“ pokračoval v hodnocení lodivod domácího týmu.

Zdroj: mfkvyskov.cz, onlajny.cz