Zápas dvou odlišných poločasů se hrál v Louce

Aktuálně osmá Louka přivítala v nedělním dopoledni na svém hřišti tým Tasova (Sokol Hr. Lhota “B”), který atakuje čelo tabulky.

III.C třída – 20. kolo

Sokol Louka – Sokol Hr. Lhota “B” 5:5 (1:4)
Branky: 43´ Šimlík, 50´ Šmehlík, 64´ + 68´+ 74´ Mikéska –  20´ Bartošek, 21´ Jegla, 25´ + 55´ Durna, 41´ Martinek Rozhodčí: Knotek Tomáš ŽK: Hanák – Pavlica Mich., Bartošek Diváci: 90

Louka: Vrba – Fišer, Kučera, Hanák, Čajka, Prášek (84´ Lejčko), Šmehlík, Minařík, Šimlík, Mikéska, Škodák

Hr. Lhota: Jurásek – Suchý, Kolacia, Pavlica Michal (60´ Frolek), Pavlica Miroslav (55´ Smetka), Neumann, Bartošek, Durna, Kašpárek M., Martinek (80´ Nálepa), Jegla

Ofenzivní smršti v Louce veleli především hráči hostujícího Tasova. Minuta 20. a úvodní branka utkání, jejímž autorem byl hostující Tomáš Bartošek.

Okamžité zaskočení Louky pokračovalo, o minutu později zvyšoval na 2:0 Jegla. A v 25. minutě skóroval i Tomáš Durna, čímž zvýšil vedení hostů narozdíl tří branek.

Do konce prvního poločasu padlo ještě po jedné brance na obou stranách, nejprve se za hosty prosadil ve 41. minutě Filip Martinek, reakcí pak byla branka Radka Šimlíka ze 43. minuty. Poločas hrůzy pro Louku tak skončil stavem 1:4.

T-shock

Domácí se po přestávce snažili s výsledkem něco udělat a díky brance Šmehlíka v 50. minutě dostali naději.

Ovšem po brance Tomáše Durny v 55.minutě se zdálo býti rozhodnuto. Hráči Louky před domácím publikem nic nezabalili a hlavním hrdinou pro domácí byl sedmadvacetiletý Miroslav Mikeska.

Jeho branka v 64. minutě snížila náskok hostů na rozdíl dvou branek, kontaktní gól přišel záhy opět díky Mikeskovi a domácí byli na koni.

Srovnání se dostavilo čtvrt hodiny před koncem, kdy hattrick dokonal Mikeska a po divokém průběhu si tak oba týmy body rozdělily.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]