Domácí remízu Hodonína s Hulínem zachránil Šturma

Nedělní duel Hodonína a Hulína byl předposledním vystoupením domácího mužstva v podzimní části před vlastními fanoušky. Trápící se Hodonín vybojoval alespoň bod za remízu.

MSFL – 15.kolo

FK Hodonín – Spartak Hulín 1:1 (0:1)
Branky: 67´ Šturma – 24´ Tureček. Rozhodčí: Vostrejž – Ogrodník , Hanáková. ŽK: Holešínský – Kovář. Diváci: 285

Hodonín: Petráš – Novotný (73´ Dovhanyuk), Dekleva, Hesek, Holešinský, Paděra, Komara (57´ Fojtík), Polách, Michna (66´ Šturma), Sasín, Žák

Hulín: Chytil – Kostka, Ondřejka, Tureček (87´ Minář), Malenovský, Šrom, Motal, Vyskočil Mich. (39´ Kovář), Zlámal, Vyskočil Mar. (66´ Otruba), Michálek

Hodonín se v posledních zápasech trápí s koncovkou a na výhru čekal tři zápasy. Po konečném hvizdu se neúspěšná série opět protáhla.

To Hulín se vezl na vítězné vlně, když zvítězil v posledních pěti zápasech a svoji bilanci chtěl potvrdit také na jihu Moravy.

Úvodní minuty zápasu patřili hostům, kteří však udeřili až ve 24.minutě. Skóre zápasu otevřel šťastným gólem Tureček a Hulín vedl.

Gól na 0:1 – Tureček

Postupně začal iniciativu přebírat domácí tým a dostával se také do šancí, které však zůstaly nevyužity.

V samém závěru mohl vyrovnat Žák, ale trestuhodně trefil jen golmana Chytila. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:1.


Hodonín se ve druhém poločase tlačil za vyrovnáním a v jeho úvodu se více hrálo na polovině hostů. Po hodině hry udělal chybu Paděra, ale hostující útočník na Petráše nevyzrál.

V 66.minutě měl při střídání šťastnou ruku domácí kouč Komňacký, který poslal na hřiště Šturmu. Ten se mu za důvěru odvděčil už po minutě hry a tvrdou ranou pod břevno vyrovnal.

Gól na 1:1 – Šturma

O pět minut později už mohl jít Hodonín do vedení. Velmi aktivní Šturma dostal přihrávku do ulice a vystřelil do brankáře, od kterého se míč odrazil k Sasínovi, který ale zaváhal.

Domácí dál tlačili a snažili se o vstřelení vítězného gólu, ale Hulín velmi dobře bránil. Oba soupeři se nakonec o body podělili.

Za týden se Hodonín rozloučí s podzimní části domácím zápasem s Uherským Brodem, který na tom v tabulce o jeden bod lépe.

Mohlo by se vám líbit...